Obecnie znamy 15 oficjalnych uczestniczek Mae Young Classic. Zawodniczki z całego świata wystąpią w tym turnieju, który zostanie nagrany już za dwa dni, a wciąż 17 zawodniczek nie zostało potwierdzonych. Poniżej znajduje się kilka nazwisk, które najprawdopodobniej wezmą udział w konkursie. Większość z tych pań została wypatrzona w Orlando, gdzie miały odbyć się testy medyczne wszystkich uczestniczek.

– Xia Li (Zhao Xia, zdjęcie powyżej)

– Ayesha Ray

– Lei’d Tapa

– Barbi Hayden

– Jessica James

– Miranda Salinas

– Marti Bell

– Mia Yim (Jade)

– Santana Garrett

– Renee Michelle

– Zeda

– Nicole Savoy

– Shayna Baszler

– Mercedes Martinez

Nawet z wymienionymi powyżej nazwiskami, nie daje to 32 zawodniczek. Być może większość poznamy dopiero na nagraniach show, ale najprawdopodobniej nie będzie wśród nich Nixon Newell.

Pierwsza w historii WCPW Women’s Champion pod koniec czerwca doznała kontuzji związaną z jej więzadłem krzyżowym przednim w kolanie i przeszła już operację. Nie wiadomo na, jak długo nie będzie, w stanie walczyć, ale wyleczenie tej kontuzji przeważnie zajmuje około roku. Nixon niedawno zawitała w Performance Center po tym, jak podpisała kontrakt w listopadzie 2016 roku.

Nixon nie została, oficjalnie potwierdzona przez WWE, ale jej nazwisko pojawiło się na liście, która została opublikowana przez PWInsider. Warto przypomnieć, że ponad połowa osób z tamtej listy została już ogłoszona.

Aktualizacja: WWE ogłosiło, że w ten czwartek na Facebooku odbędzie się Mae Young Classic Parade of Champions, gdzie zostaną pokazane wszystkie uczestniczki turnieju.