Slammiversary Pre-Show: Przed rozpoczęciem zeszłej PPV organizacji GFW odbył się Six Person Mix Tag Team Match, który po niedzieli znalazł się w sieci. Laurel Van Ness i Allie wzięły w nim udział. Oglądając to, uświadomiłem sobie, jak długo ich storyline już trwa. Sądząc po ostatnich nagraniach, to był ich wielki pojedynek kończący ten feud. Jeśli tak faktycznie jest, to GFW zmarnowało kolejny storyline z potencjałem. Gdyby Laurel i Allie dostały walkę jedna na jedną to Laurel mogłaby po niej wrócić do swojej poprzedniej normy (jej obecna postać już dawno straciła datę ważności), a Allie mogłaby w końcu pokazać, jak wiele potrafi wewnątrz ringu. Panie nawet nie zakończyły tego Mix Tag Team Matchu. Bad booking.

Ocena show: 4/10

Monday Night Raw: Sasha Banks i Bayley zawalczyły z Alexą Bliss i Nia’ią Jax. WWE miało dobry pomysł na ten pojedynek, lecz zabrakło jej osób. Wykluczenie Bayley z rozrywki i opowiedzenie historii, że opozycja Banks ma, przewagę liczebną było sprytne, mądre oraz interesujące. Jedynym minusem było to, że Alexa musiała odklepać. Nia nie mogła przecież z łatwością przegrać po ciężkiej walce w Gauntlet Matchu, więc mistrzyni musiała przegrać. Osobiście nie jestem fanem, kiedy mistrzowie z łatwością przegrywają. Gdyby był to pojedynek sześcioosobowy, jakaś inna zawodniczka mogłaby przegrać. Przez to Alexa wyglądała słabo. Wywiad po starciu nie bardzo jej pomógł.

Ocena show: 5/10

017_EVENT_07032017hm_0424--5e97100d6cf45b8f231c612b94fdb5cd

Tuesday Night SmackDown: Carmella chwaliła się swoim złotym biletem do SmackDown Women’s Championship w segmencie z Naomi, Danielem i Jamesem, który przy okazji został zawieszony przez Generalnego Menadżera oraz musi zapłacić 10 tysięcy dolarów. Carmella nie za bardzo się tym przejęła, dopóki Daniel nie dodał, że odbierze jej walizkę, jeśli James nie wykona jego poleceń. Tak wiele osób interweniuje w nieswoich pojedynkach, lecz tylko James został ukarany. Oh well, oh hell.

Naomi prędko pokonała Lane w walce o SmackDown Women’s Championship. Kolejna szybka przegrana ze strony Lany po raz drugi nie pomogła jej postaci. Nie wiem, co WWE chcę tym osiągnąć. Wygląda na to, że The Ravishing Russian znalazła sobie koleżankę w postaci Taminy. Jeszcze nie wiadomo, na czym dokładnie polega ich związek. Osobiście liczyłem na to, że Tamina w końcu będzie w pojedynkę po raz pierwszy od kilku lat.

Ocena show: 4/10

Women Of Honor Wednesday: Stacy Shadows w swojej drugiej walce próbowała pokonać Kelly Klein, która wciąż uważa siebie za niepokonaną. Walka była okej. Nic specjalnego.

Ocena show: 3/10

Lucha Underground: W pierwszej rundzie The Cueto Cup Sexy Star zawalczyła z PJ Blackiem i przegrała w sposób dzięki, któremu wyszła na idiotkę. Pod koniec walki przybiegła koleżanka Blacka, Taya, któremu rozproszyła sędziego i rzuciła kumplowi kastet. PJ chybił i upuścił broń, którą bezmyślnie wykorzystała Sexy, ponieważ sędzia dobrze to widział. PJ wygrał poprzez dyskwalifikację. Przez swoją własną głupotę Sexy wyszła na idiotkę i nie zakwalifikowała się do drugiej rundy. Jeśli to doprowadzi do pojedynku pomiędzy Tayą i Sexy Star to mogę na to przymknąć oko, lecz obecnie organizują turniej, więc nie sądzę, żeby ich feud był kontynuowany w jakiś większy sposób.

Ocena show: 5/10

DDh_-c9UIAEmYjW

NXT: W tym tygodniu nie dostaliśmy żadnego pojedynku. Zamiast tego Ruby Riot powiedziała Ember Moon, że to ona dostanie następną walkę z Asuką, ponieważ nie dostała jeszcze swojej szansy. Ich pojedynek pewnie odbędzie się na następnym odcinku.

Asuka napisała na Twitterze, że nie pojawi się w NXT, dopóki WWE nie znajdzie jej porządnej przeciwniczki. Może jeszcze długo czekać.

Również Peyton Royce i Billie Kay pokazały, jak bardzo przypominają LayCool ze swoimi obecnymi postaciami oraz były urażone, ponieważ nikt oprócz Peyton nie dał Billie prezentu urodzinowego. W tej samej scenie Thea Trinidad kłóciła się z Andrade w Performance Center.

Ocena show: 2/10

Impact Wrestling: Wygląda na to, jakby GFW już rozłamywało Allie i Braxtona Suttera. Jeśli faktycznie tak jest, to robią to zdecydowanie za szybko. Niby nie stało się nic wielkiego, ale Braxton i tak doszło do małego spięcia. Podobało mi się to, że Sutter tylko oderwał swoją rękę od Allie, a widownia zareagowała na to, jakby stało się coś poważniejszego.

Zunifikowana mistrzyni Sienna pokonała Rebel, która od ostatniego razu, kiedy była w Impact Zone poprawiła się trochę w ringu. Walczenie w Japonii najwidoczniej jej służy. Sienna wygrała dzięki swojej nowej dźwigni, która wciąż mi się nie podoba. AK47 dalej jest jej najlepszym finisherem, ale pomimo tego od wielu tygodni go nie używała. Sienna wygrała i tyle. Żaden storyline nie ruszył do przodu.

Ocena show: 5/10

DEIUAc6XgAEw-tI

The Great Balls of Fire: Podczas wizyty Dany Brooke przy panelu podeszła do niej Emma i powiedziała, że muszą porozmawiać. Dana po chwili za nią podążyła, sugerując, że zejdą się razem. W tym momencie trudno mi się wczuć w cokolwiek Emma robi. Oczekuję, że za dwa tygodnie znowu dozna jakiejś kontuzji.

Pojedynek o Raw Women’s Championship był moim zdaniem najlepszym z całego tygodnia. Nie spodziewałem się dużo, ponieważ Alexa nie jest najbardziej utalentowaną zawodniczką w dywizji. Sasha udowodniła, że z każdą potrafi wykręcić świetny pojedynek. Ona wie jak pracować. Alexa, Becky Lynch, Charlotte i Bayley miały z nią swoje pierwsze niesamowite pojedynki. Zakończenie było mało efektowne, ale dobrze podbudowało ich rewanż. Bójka po starciu była całkiem niezła.

Myślę, że tak bardzo podobała mi się ta walka, ponieważ nie chodziło w niej, o tworzenie historii co ostatnio, wydaje się motywem przewodnim. Panie opowiedziały ciekawą fabułę i byłem mile zaskoczony rezultatem ich ciężkiej pracy.

Ocena show: 7.5/10

Reklamy