Dla tych, którzy śledzili gale GFW/TNA przez ostatnie tygodnie, nie umknął brak byłej mistrzyni Knockouts na ekranie. Wygląda na to, że Madison Rayne nie pracuje już dla tej organizacji.

Po niedzielnej gali Slammiversary roster na ImpactWrestling.com została zaktualizowana i Rayne nie jest pokazywana jako aktywna zawodniczka. Nie znajduje się też w sekcji z dawnymi zawodnikami. W dodatku Madison pod swoim wcześniejszym pseudonimem powróciła niedawno do Shimmer po bardzo długiej przerwie.

Ostatni raz Madison pojawiła się na Impact Wrestling w kwietniu, kiedy wystąpiła w Gauntlet Matchu. Na kanale organizacji na YouTube prowadziła program With This Ring ze swoim mężem, gdzie omawiali wszystko, co dzieje się w GFW. W ciągu zeszłego roku można było ją częściej usłyszeć niż zobaczyć, ponieważ często zasiadała przy stole komentatorskim podczas pojedynków kobiet. We wrześniu zajęła też miejsce w Creative Teamie.

GFW ostatnio zwolniło kilka stałych agentów, więc być może Madison zajęła jedną z tych pozycji. The Killa Queen nie skomentowała tych informacji.

Reklamy