The Wicked Witch of WWE, Alexa Bliss oraz The Boss, Sasha Banks są bez wątpienia jednymi z najpopularniejszych zawodniczek w WWE. Obie w swojej karierze zdobyły nie jedno mistrzostwo, a dzisiaj na The Great Balls of Fire zawalczą ze sobą o Raw Women’s Championship.

Wiele fanów jest zaintrygowana tym pojedynkiem, ponieważ podobno te dwie zawodniczki nie za bardzo za sobą przepadają w prawdziwym życiu. Panie najwyraźniej nie obserwują siebie na żadnej formie mediów społecznościowych.

Wszystko zaczęło się w NXT, kiedy walczyły przeciwko sobie. Mocne uderzenia Sashy doprowadziły do zakrwawionego nosa Alexy, a w innym pojedynku prawie go złamała.

W różnych wywiadach Alexa nigdy nie wymieniła Sashy, kiedy mówiła o osobach, które pomagały jej w Performance Center. Banks w jednym z ostatnich wywiadów na Raw Fallout powiedziała, że Alexa w NXT była żmiją. Brzmi to dziwnie, zwłaszcza że przez większość czasu, gdy obie były w NXT, to Alexa odgrywała postać ulubienicy widowni, a nie złego charakteru.

To mogą być zwyczajne domyślenia fanów, ale może coś w tym jest. Jeśli spodziewacie się, że któraś z nich zrobi coś nieprofesjonalnego na The Great Balls of Fire, to możecie się rozczarować. Panie wiele razy były ze sobą w ringu, zwłaszcza na Live Eventach i nikt nie zauważył czegoś dziwnego.