– Laurel Van Ness def.Ava Storie

Sienna i Laurel zaatakowały Storie po pojedynku. Uratowała ją Allie i jej różowy kij.

– Knockouts Champion & GFW Women’s Champion Sienna def.Rosemary – Last Knockout Championship Match

Sienna wygrała po tym, jak uderzyła stojącą na narożniku rywalkę kubłem na śmieci, przez co Rosemary spadła na stół poza ringiem.

– Wystrojony Grado zaprosił Laurel Van Ness do ringu. Sienna próbowała powstrzymać Laurel, ale nie udało się jej. Grado oświadczył się jej, co spodobało się Allie, która doradzała Laurel przyjąć przeprosiny. Została odciągnięta przez swojego chłopaka. Kongo Kong zniszczył całą ceremonię, przez co Laurel musiała go uspakajać.

– Sienna zaczęła mówić o swojej tajemniczej rywalce na Destination X. Nie zamierzała opuścić ringu, jeśli nie dowie się, z kim będzie walczyć. Karen Jarrett przychodzi na jej prośbę i mówi, że jej rywalką będzie Gail Kim. TNA Hall of Famer przyszła do ringu i powiedziała, że zamierza odejść na emeryturę z tytułem Knockouts. Doszło do bójki.

– Grado żądał odpowiedzi od Laurel. Tym razem Kongo Kong zaatakował go, ale Laurel nie pozwoliła mu, na wykonanie finalnego ruchu.

– Kongo Kong def.Grado & Joseph Park

Laurel znowu nie pozwoliła Kongo zaatakować przeciwników po walce. Wściekły Kongo próbował zaatakować ją, ale powstrzymał go Tyrus. Ostatecznie Laurel i tak odeszła z Kongo.

Następnie nagrania mają odbyć się 17 sierpnia i właśnie wtedy zostanie nagrana gala Destination X.

Reklamy