Niedawno w Lucha Underground rozpoczął się The Cueto Cup, turniej z udziałem 32 zawodników. Zwycięzca tego turnieju zawalczy o Lucha Underground Championship na Ultima Lucha 3.

Do tej pory jak na razie tylko dwie zawodniczki wzięły udział w turnieju. Mariposa, która ostatnio miała małe problemy rodzinne ze swoim bratem, przegrała swój pojedynek z Fenixem i odpadła w pierwszej rundzie. Być może jednak wkrótce dostanie okazję, aby się zemścić, ponieważ jej bratu wpadła w oko dziewczyna Fenix’a i ring announcerka federacji, Melissa Santos. Mariposa wyraziła swoją opinię na temat nowej obsesji brata. Według niej przez nią Marty stał się słaby. Ich dysfunkcyjna rodzina stała się jeszcze bardziej pokręcona. Warto przypomnieć, że w drugiej rundzie Marty zmierzy się z Fenixem. Gdyby Mariposa wygrała, to musiałaby walczyć ze swoim własnym bratem.

Więcej szczęścia miała Taya, która zawalczyła po raz pierwszy od dłuższego czasu. Odniosła zwycięstwo w pierwszej rundzie nad Joeyem Ryanem.

Wiemy, że w przyszłości Sexy Star też wystąpi w tym turnieju, lecz nie zobaczymy w nim Black Lotus, która po tym, jak złamała rękę swojemu rywalowi, wróciła do Hongkongu (a przynajmniej tak twierdzi Dario Cueto).

Famous B w towarzystwie The Beautiful Brendy próbowali wykorzystać turniej, aby przekonać do siebie Texano. Czas pokaże, czy ich poskutkowała. Na razie Texano wydaje się bardziej pod wrażeniem wdzięków Brendy niż zdolności menadżerskich B.

Drago, pod władaniem Kobry Moon pokonał swojego dawnego przyjaciela, aby zakwalifikować się do drugiej rundy. Pindar również odniósł zwycięstwo, lecz Vibora nie miał tyle szczęścia co inni członkowie plemienia Kobry.

Mil Muertes, czyli towarzysz Catriny w pierwszej rundzie odniósł łatwe zwycięstwo. Catrina powinna się bardziej martwić o Jeremiahe Crane’a, który wciąż chce ją odzyskać.

Reklamy