Znamy trzy najnowsze zawodniczki Mae Young Classic

WWE znowu pod koniec tygodnia wyjawiło kolejne zawodniczki, które wystąpią w Mae Young Classic. Do poprzednio ogłoszonych uczestniczek dołączyły:

Piper Niven – Wcześniej znana jako pochodząca ze Szkocji Viper. Znana ze swoich występów w Shine, Shimmer, Stardom, WCPW i ICW. W 2014 wzięła udział w TNA British Boot Camp, lecz nie wygrała konkursu. Zadebiutowała w 2008 roku w wieku 17 lat.

Kairi Sane – W Stardom znana pod imieniem Kairi Hojo, a w Lucha Underground jako Doku. The Pirate Princess pochodząca z Japonii, gdzie wyrobiła sobie reputację jednej z najlepszych zawodników w dzisiejszych czasach. Na Live Evencie WWE w Tokio ogłosiła, że podpisała kontrakt z WWE, oraz że wystąpi w Mae Young Classic. Jest dobrze znana ze swojego imponującego Elbow Dropu.

Bianca Belair – Dołączyła do WWE w zeszłym roku i nazywa siebie najsilniejszą, najszybszą i najtwardszą kobietą w Performance Center. Do turnieju zakwalifikowała się dzięki zwycięstwu nad Aliyah’a podczas ostatnich nagrań NXT. Pojedynek możecie obejrzeć poniżej.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s