Dywizja kobiet SmackDown zyskała ostatnio nową twarz w postaci The Ravishing Russian Lany, które prędko załapała się na storyline o SmackDown Women’s Championship z Naomi. Aktualnie panie stoczyły już ze sobą dwa pojedynki, a trzeci najprawdopodobniej wkrótce się odbędzie.

—> Lana dostanie kolejną szansę na zostanie mistrzynią?

WWE zapewne dało Lanie walki o tytuł, ponieważ reszta dywizji była zajęta walczeniem o walizkę Money In The Bank, a nie chcieli, żeby Naomi nic nie robiła przez kilka tygodni.

WWE Hall of Famer Stone Cold Steve Austin nie jest fanem ich programu. Jego zdaniem więcej sensu miałby ich pojedynek bez tytułu na szali, ponieważ Lana nie zrobiła niczego, żeby na to zasłużyć. Zgodził się z fanami, którzy mówili, że dobrze sobie poradziła w swoim pierwszym pojedynku na głównym rosterze.

—> Cały podcast The Steve Austin Show – Unleashed 

W storylinie było to wytłumaczone tym, że Lana zaatakowała Naomi podczas Tag Team Matchu i mistrzyni chciała się na niej zemścić. Trzeba przyznać mu rację. Mistrzostwo niepotrzebnie znalazło się na szali.

Według niego The Ravishing Russian nie była gotowa na takie starcie. Uważa też, że jej postać była o wiele bardziej tajemnicza jako menadżerka Ruseva. Był większym fanem jej wcześniejszej postaci potężnej Rosjanki. Ta gimmick już dawno zniknęła. Życzył jej powodzenia z nowym gimmickiem i występowaniem w ringu.