Scena kobiecego wrestlingu w WWE nie przestaje się zmieniać. Co chwilę słyszymy o pierwszych w historii pojedynkach takich, jak Money In The Bank Match czy Kendo Stick On a Pole Match oraz o innych sytuacjach, które nie miały miejsca na przykład turniej Mae Young Classic.

Kobiety w WWE wiele już osiągnęły, ale pozostało jeszcze kilka terenów do zdobycia. Becky Lynch jest tego świadoma, ale optymistycznie patrzy w przyszłość.

Podczas rozmowy z Amarillo postawiła śmiałą przepowiednię. Jej zdaniem w ciągu dwóch przyszłych lat zobaczymy pierwszy Royal Rumble Match poświęcony tylko kobietom, a potem przyjdzie pora na Women’s Tag Team Championship.

—> Cały wywiad z Becky

Od wielu lat krążą plotki na temat ponownego wprowadzenia Women’s Tag Team Championship do dywizji kobiet. Wiele fanom podobał się ten pomysł, ale WWE zawsze miało za mało żeńskich drużyn i bali się, że wszystko zakończy się tak jak z pasami drużynowymi w TNA. W latach osiemdziesiątych WWE faktycznie posiadało takie tytuły, ale w 1989 zostały zdezaktywowane.

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

Teraz WWE posiada więcej zawodniczek niż kiedykolwiek wcześniej, więc przywrócenie tych tytułów mogłoby się udać.

Udział płci pięknej w Royal Rumble Matchu to nic nowego. Trzy zawodniczki na przestrzeni wieków wzięły w nim udział, lecz całe tego typu starcie z udziałem samych zawodniczek byłoby nowością.