Byłe Divas Champions w Table For 3

Poniżej znajduje się streszczenie odcinka Table For 3 z byłymi mistrzyniami Div – Kelly Kelly, Eve Torres i Maryse. Odcinek został nakręcony przed WrestleManią 33, a wyemitowany został 19 czerwca.

Na początku panie próbowały przypomnieć sobie, kiedy ostatni raz się widziały oraz co w tym czasie w ich życiach się zmieniło. Maryse jest podobno znana z tego, że kiedy kogoś komplementuje, to jest wredna. Eve wspomina czasy w trasie, kiedy Maryse zawsze zamawiała kawałek ciasta czekoladowego i zjadała tylko odrobinę, a potem dawała resztę komuś innemu, co było czystym sabotażem.

Kelly mówiła o swoim reality show oraz o swoich planach założenia rodziny w najbliższym czasie. Torres mówiła o swojej rodzinie, nauczaniu samoobrony i organizowaniu przyjęć. Maryse wyjawiła, że chce mieć czworo dzieci, ale The Miz chce mieć dwójkę. Gdyby ktoś pięć lat temu powiedział jej, że weźmie udział w pojedynku na WrestleManii ze swoim mężem to, by nie uwierzyła.

Kelly przyznaje, że w ich storylinie jest dużo prawdy, którą razem z Maryse przeżyła (mowa tutaj o tym, że siostry Bella zablokowało ich powroty w 2013 roku). Maryse wyjaśniła, że ona i The Miz są tak bardzo nienawidzeni, ponieważ w swoich życiach spotkali kilka par z Hollywood, więc wiedzą jak odgrywać te role. Bardzo podoba jej się bycie wokół jej męża cały czas.

Zaczęły rozmawiać o tym, jak kobiety, teraz są traktowane na równi z mężczyznami oraz dostają szanse, których one nie miały. Są trochę zirytowane, ponieważ nikt nie szanuje ich ery, podczas której wszystkie walczyły o to wszystko. Za ich czasów zawsze pamiętało się o poprzedniczkach, a o nich zapomniano. Eve tłumaczy, że tak działają walki: każde pokolenie coraz bardziej zbliża się do celu i ewentualnie jedno z tych pokoleń dociera do ich celu. Każde pokolenie robi swoje. Wszystkie zgodziły się z tym, że ta rewolucja zaczęła się wiele lat temu.

Na Live Eventach miały niesamowite pojedynki i dostawały 20 minut, a w telewizji dostawały 4 minuty, podczas których trudno jest utożsamić się z publicznością. Dawały z siebie wszystko za każdym razem, kiedy wchodziły na arenę. Nawet zapomnienie o Divas Championship trochę bolało. Eve w odróżnieniu od Kelly i Maryse nigdy nie utożsamiła się z byciem Divą. Nigdy nie było to dla niej autentyczne. Kelly lubiła to, ponieważ oddzielało ich to od mężczyzn. Teraz nazywają ich wszystkich Superstars i to już jest coś.

Temat zmienił się na ulubione przeciwniczki. Maryse i Eve przyznały, że Kelly była bardzo dobra w odgrywaniu ofiary. Wspomniały tragiczny segment z Jerrym Springerem z lutego 2010 roku, kiedy Kelly wyznała, że jest w ciąży. Eve uważa siebie za okropnego babyface’a, ale za to Maryse była świetnym heelem. Ich trójka zawsze dobrze ze sobą pracowała. Inną osobą, z którą lubiły pracować, jest Beth Phoenix, która w każdej dziewczynie znajdowała najlepszą cechę. Wiedziała co zrobić w każdym mieście, aby otrzymać reakcję.

Kelly wspomniała o filmikach Maryse w wannie z 2007 roku, kiedy ledwo umiała mówić po angielsku i miała reklamować SmackDown. Kelly opowiedziała historię, jak Vickie Guerrero wsypała sztuczne karaluchy w jej walizce, ponieważ zawsze rozrzucała swoje ubrania. Maryse przypomniała się historia, kiedy były w trójkę w samochodzie i miały dotrzeć na Live Event, ale zabłądziły i nie umiały znaleźć odpowiedniej drogi przez 4 godziny. Kelly przyznała, że miała taktykę, aby nie prowadzić często samochodu, ponieważ nienawidziła tego robić. Maryse i Eve wspominały bolesne czasy, kiedy Kelly w ogóle nie musiała ćwiczyć na siłowni, przy okazji dużo spała i jadła śmieciowe jedzenie, a i tak wyglądała niesamowicie.

Zaczęły znowu mówić o swoich planach rodzinnych, zawodowych i ogólnie życiowych.

Reklamy

6 thoughts on “Byłe Divas Champions w Table For 3

  1. Jake ale faktycznie to ciekawy temat z tym konfliktem, mógłbyś poszperać o tym w necie i zrobić jakiś krótki artykuł o tym 🙂

    Polubienie

  2. Coś takiego podobno miało miejsce i zrodził się z tego wielki konflikt pomiędzy Marią a bliźniaczkami. Topór wojenny już dawno został zakopany. Nikki powiedziała, że gdyby miała taką władzę, aby zablokować czyiś powrót, to zażądałaby więcej czasu dla kobiet albo lepszy storyline. Maria przeprosiła za cały konflikt, ale najwyraźniej Maryse oraz Kelly mają swoje zdanie i nie wierzą, w to, co inni mówią. Kiedy wszystko było świeże w 2013, to wyznały, że Maria ma rację, ale one nie miały tak wielkiej wojny, jak Maria z bliźniaczkami.

    Polubienie

  3. …I w sumie taka sytuacja była też podobno z Marią, która już wcześniej miała wrócić do WWE, ale właśnie zablokowała to ponoć Nikki [Bella]

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s