Poniżej znajduje się streszczenie odcinka Table For 3 z byłymi mistrzyniami Div – Kelly Kelly, Eve Torres i Maryse. Odcinek został nakręcony przed WrestleManią 33, a wyemitowany został 19 czerwca.

https://dailymotion.com/video/x5rdmec

Na początku panie próbowały przypomnieć sobie, kiedy ostatni raz się widziały oraz co w tym czasie w ich życiach się zmieniło. Maryse jest podobno znana z tego, że kiedy kogoś komplementuje, to jest wredna. Eve wspomina czasy w trasie, kiedy Maryse zawsze zamawiała kawałek ciasta czekoladowego i zjadała tylko odrobinę, a potem dawała resztę komuś innemu, co było czystym sabotażem.

Kelly mówiła o swoim reality show oraz o swoich planach założenia rodziny w najbliższym czasie. Torres mówiła o swojej rodzinie, nauczaniu samoobrony i organizowaniu przyjęć. Maryse wyjawiła, że chce mieć czworo dzieci, ale The Miz chce mieć dwójkę. Gdyby ktoś pięć lat temu powiedział jej, że weźmie udział w pojedynku na WrestleManii ze swoim mężem to, by nie uwierzyła.

Kelly przyznaje, że w ich storylinie jest dużo prawdy, którą razem z Maryse przeżyła (mowa tutaj o tym, że siostry Bella zablokowało ich powroty w 2013 roku). Maryse wyjaśniła, że ona i The Miz są tak bardzo nienawidzeni, ponieważ w swoich życiach spotkali kilka par z Hollywood, więc wiedzą jak odgrywać te role. Bardzo podoba jej się bycie wokół jej męża cały czas.

Zaczęły rozmawiać o tym, jak kobiety, teraz są traktowane na równi z mężczyznami oraz dostają szanse, których one nie miały. Są trochę zirytowane, ponieważ nikt nie szanuje ich ery, podczas której wszystkie walczyły o to wszystko. Za ich czasów zawsze pamiętało się o poprzedniczkach, a o nich zapomniano. Eve tłumaczy, że tak działają walki: każde pokolenie coraz bardziej zbliża się do celu i ewentualnie jedno z tych pokoleń dociera do ich celu. Każde pokolenie robi swoje. Wszystkie zgodziły się z tym, że ta rewolucja zaczęła się wiele lat temu.

Na Live Eventach miały niesamowite pojedynki i dostawały 20 minut, a w telewizji dostawały 4 minuty, podczas których trudno jest utożsamić się z publicznością. Dawały z siebie wszystko za każdym razem, kiedy wchodziły na arenę. Nawet zapomnienie o Divas Championship trochę bolało. Eve w odróżnieniu od Kelly i Maryse nigdy nie utożsamiła się z byciem Divą. Nigdy nie było to dla niej autentyczne. Kelly lubiła to, ponieważ oddzielało ich to od mężczyzn. Teraz nazywają ich wszystkich Superstars i to już jest coś.

Temat zmienił się na ulubione przeciwniczki. Maryse i Eve przyznały, że Kelly była bardzo dobra w odgrywaniu ofiary. Wspomniały tragiczny segment z Jerrym Springerem z lutego 2010 roku, kiedy Kelly wyznała, że jest w ciąży. Eve uważa siebie za okropnego babyface’a, ale za to Maryse była świetnym heelem. Ich trójka zawsze dobrze ze sobą pracowała. Inną osobą, z którą lubiły pracować, jest Beth Phoenix, która w każdej dziewczynie znajdowała najlepszą cechę. Wiedziała co zrobić w każdym mieście, aby otrzymać reakcję.

Kelly wspomniała o filmikach Maryse w wannie z 2007 roku, kiedy ledwo umiała mówić po angielsku i miała reklamować SmackDown. Kelly opowiedziała historię, jak Vickie Guerrero wsypała sztuczne karaluchy w jej walizce, ponieważ zawsze rozrzucała swoje ubrania. Maryse przypomniała się historia, kiedy były w trójkę w samochodzie i miały dotrzeć na Live Event, ale zabłądziły i nie umiały znaleźć odpowiedniej drogi przez 4 godziny. Kelly przyznała, że miała taktykę, aby nie prowadzić często samochodu, ponieważ nienawidziła tego robić. Maryse i Eve wspominały bolesne czasy, kiedy Kelly w ogóle nie musiała ćwiczyć na siłowni, przy okazji dużo spała i jadła śmieciowe jedzenie, a i tak wyglądała niesamowicie.

Zaczęły znowu mówić o swoich planach rodzinnych, zawodowych i ogólnie życiowych.

Reklamy