La Diablesa Rosa dwa tygodnie temu po raz trzeci wygrała Lucha Britannia Championship.

Panowanie Asuki z NXT Women’s Championship trwa od 1 kwietnia 2016 roku. Ostatnio pobiła panowanie Trish Stratus, która w 2005 i 2006 panowała przez 448 dni. Za około 50 dni Asuka pokona panowanie Rockin’ Robin, które trwało 502 dni. Jeśli tego dokona, to będzie drugą najdłużej panującą mistrzynią w historii WWE. Na pierwszym miejscu jest The Fabulous Moolah i jej panowanie trwające ponad 10 tysięcy dni.

Kimberly Frankele teraz będzie występować pod imieniem Abbey Laith.

Paige najprawdopodobniej za niedługo wróci do ringu. Jej narzeczony, Alberto El Patron, oświadczył na Twitterze, że dalej są razem.

Shine przesunęło swój turniej o Nova Championship, ponieważ jego daty kolidowały z datami Mae Young Classic. Teraz turniej jest zapowiadany na 14 i 16 lipca. Kiera Hogan, Holidead i Shotzi Blackheart wezmą udział w tym turnieju.

Alicia Fox i Emma na swoich profilach społecznościowych zaczęły się domagać własnym produktów w sklepie WWE. Alicia nawet napisała, że urządza zajęcia plastyczne w swoim domu dla fanów i sami zrobią sobie koszulki.

Maria Kanellis, która powróciła do WWE na gali Money In The Bank, dzień później była siódmym najczęściej wyszukiwanym pojęciem w Google. Jej imię zostało wpisane w wyszukiwarkę ponad 20 tysięcy razy.

Johnny Mundo i Taya ogłosili swoje zaręczyny. Gratulacje dla zakochanej pary.

Dodatkowo Taya wzięła ostatni udział w wypadku drogowym, kiedy pewien pijany kierowca dobił do jej samochodu. Na szczęście nic się jej nie stało.

Mówi się, że na SummerSlam Alexa Bliss postawi swój tytuł na szali w walce z Nia’ią Jax.

The Bella Twins oraz Sasha Banks zostały nominowane do nagrody Choice Female Athlete.

Dalej nie wiadomo kiedy Io Shirai oficjalnie rozpocznie pracę w WWE, ponieważ ostatnio wykryto u niej jakąś kontuzję karku.

Poniżej możecie obejrzeć zwiastun kolejnego I’m with Spud, w którym gościem była Laurel Van Ness.

Podobno WWE nie chce, aby Maryse i The Miz pracowali razem na ekranie, ponieważ ich duet za bardzo przypominałby nowy duet Kanellisów na SmackDown. Nie wiadomo, jakie są dla nich plany, ale The Miz ostatnio założył nową drużynę z Curtisem Axelem i Bo Dallasem.

Triple H jest podobno bardzo sfrustrowany tym jak wiele zawodników z NXT, jest okropnie bookowana na głównym rosterze.

Victoria była na arenie podczas ostatniego SmackDown i napisała na Twitterze, że pojedynek kobiet był niesamowity. Dodała, że chciała pogratulować zawodniczkom, ale WWE z jakichś przyczyn nie wpuściło jej za kulisy. Wielu fanów zaczęło się zastanawiać, dlaczego WWE tak postąpiło oraz czy jest między nimi jakieś napięcie.

Christy Hemme, Torrie Wilson, Candice Michelle, Eve Torres, Sharmell i Lillian Garcia były za kulisami ostatniego Raw.

Reklamy