Ostatnie miesiące były dla Paige bardzo trudne z powodu jej poważnej kontuzji i skandalu wywołanego nagimi zdjęciami. Jednak zawsze przy sobie miała kogoś, na kogo mogła liczyć – jej narzeczonego Alberto El Patron znanego też jako Alberto Del Rio. Zawsze był przy niej, podczas trudniejszego okresu i zawsze ją wspierał.

Najwyraźniej historia kopciuszka byłej mistrzyni Div dobiegła właśnie końca, ponieważ w sieci pojawiły się informacje, że para właśnie się rozstała.

Para była wczoraj w Orlando i podobno Alberto, podczas sprzeczki w restauracji zakończył cały ich związek. Według źródła, które jest blisko tej dwójki i było na miejscu zdarzenia, rodzina oraz przyjaciele Alberta cieszą się, że tak się stało.

Ich związek zdecydowanie nie należał do takich, o których łatwo zapomnieć. Co chwilę pojawiały się o nich informacje w newsach oraz o ich zachowaniu w miejscach publicznych. Paige nawet oświadczyła się Alberto w październiku wewnątrz ringu na jednej z gal jakiejś mniejszej organizacji. Nie było, ustalonej oficjalnej daty na ich ślub, ale mówiło się o lecie.

Ponad miesiąc temu pojawiły się pogłoski, że doszło między nimi do kłótni na nagraniach Impact Wrestling. Wygląda na to, że ich rozstanie było podbudowywane już od jakiegoś czasu.

Plotki o ich związku zaczęły się pojawiać w maju 2016 roku. Od tamtej pory Alberto odszedł z WWE i zaczął występować w Impact Wrestling oraz innych organizacjach. Paige została dwukrotnie zawieszona z powodu naruszenia Wellness Policy WWE, jej prywatne zdjęcia zostały opublikowane w internecie oraz leczyła kontuzję karku, z której wkrótce miała powrócić do kwadratowego pierścienia. Jej sytuacja z WWE jest dosyć skomplikowana i wiele fanów twierdzi, że to właśnie jej narzeczony odciągał ją od federacji. Podobno jej odejście to czysta formalność.

Zakładając, że te informacje są prawdziwe, możemy bezwątpienia uznać, że był to masakryczny rok dla Paige.

Jednakże chwilę temu była mistrzyni kazała ludziom na Twitterze, zrelaksować się co sugeruje, że do niczego nie doszło.

Miejmy nadzieje, że jej bajka z jej wymarzonym mężczyzną trwa.