Odkąd Bayley pojawiła się na głównym rosterze w sierpniu zeszłego roku, jej kariera zaliczyła więcej upadków niż wzlotów. Jej postać była okropnie pisana, przez co wiele fanów odwróciło się od niej.

Większość osób przypuszczała, że po utracie Raw Women’s Championship, Bayley będzie próbowała, go odzyskać, lecz najwyraźniej WWE ma kompletnie inne i zarazem szokujące plany dla jej kariery.

Dave Meltzer wyjawił, że WWE ostatnio rozpoczęło program miłosny pomiędzy Bayley i Coreyem Gravesem, którego podczas ostatnich wywiadów na Raw przytuliła.

Jeśli myśleliście, że kariera Bayley nie może jeszcze bardziej ucierpieć, WWE udowadnia, że mogą zrobić wszystko, w najgorszym możliwym znaczeniu.

Cały program będzie opierał się na tym, aby pokazać niewinność Bayley oraz mówić, że nigdy nie całowała żadnego chłopaka. Ten storyline zapewne zabierze ją na SummerSlam. Podobno WWE ostatecznie nie zadecydowało, kto będzie obiektem jej pożądań, ale pewnie będzie to właśnie Graves, biorąc pod uwagę ich dziwaczne zakończenie wywiadu.

Osobiście uważam, że ten storyline zapowiada się jako wielka klapa.

Jeśli kogoś to interesuje, w prawdziwym życiu Corey jest żonaty, a Bayley jest zaręczona. Życzę im siły i profesjonalizmu, jeśli będą musieli odgrywać jakieś romantyczne sceny.

Reklamy