Pięć kolejnych zawodniczek Mae Young Classic zostało oficjalnie potwierdzone przez WWE. Tydzień temu została ogłoszona pierwsza czwórka uczestniczek, do których dołączyły dzisiaj:

Tessa Blanchard – Kilka razy wystąpiła w NXT. Jej rodzina od trzech pokoleń występuje w ringu. Jej ojcem jest legendarny Tully Blanchard (jeden z Four Horseman), a dziadkiem jest Joe Blanchard. Ma 21 lat i jest obecną Shimmer Tag Team Champion z Vanessą Kraven.

Taynara Conti – Wcześniej znana jako Taynara Melo, dołączyła do WWE w październiku zeszłego roku, rozpoczynając tym samym swoją przygodę z wrestlingiem. Ma niebieski pas w Brazylijskim jiu-jitsu.

Kavita Devi – Pochodzi z Indii, gdzie występowała w organizacji Continental Wrestling Entertainment i uczyła się od The Great Khali.

Abbey Laith – Wcześniej znana jako Kimber Lee oraz Kimberly Frankele. W styczniu dołączyła do WWE, ale swoją przygodę w tym biznesie rozpoczęła w 2011 roku. Podczas swojej kariery na scenach niezależnych często walczyła z mężczyznami i była częścią drużyny z obecną TNA Knockout, Allie, z którą wygrała Shine i Shimmer Tag Team Championship. W grudniu 2015 odniosła swoje największe zwycięstwo, kiedy wygrała Grand Championship w organizacji Chikara, tym samym zostając pierwszą kobietą, która tego dokonała.

Jazzy Gabert – Na scenach niezależnych lepiej znana jako Alpha Female. Pochodzi z Niemiec oraz walczy w MMA. Podczas swojej ponad piętnastoletniej kariery walczyła w Japonii, w Europie i w TNA.

WWE wkrótce ogłosi resztę zawodniczek.

Reklamy