Zakończenie Money In The Bank Matchu wywołało jeszcze więcej zamieszania niż ogłoszenie tego pojedynku. Wiele osób narzeka, ale trzeba przyznać, że to ma swoje dobre strony.

Sama akcja w ringu nie była zła, ale brakowało fajerwerków. Panie siebie nie pozabijały, nikt nie został poważnie ranny, więc wszystko jest dobrze. Jedyne czego brakowało to jakiś wielkich, niebezpiecznych akcji z drabinami.

Najbardziej soczysta część, czyli zakończenie mogło być zrobione inaczej. Według wielu mężczyzna zdejmujący walizkę w walce kobiet daje zły przykład. Kobieta potrzebuje faceta, żeby osiągnąć w karierze sukces. Mają rację, ale za bardzo nad tym rozmyślają.

Ich zdaniem zostawiło to też poważną skazę na historycznej walce. Tylko raz odbywa się takie pojedynek po raz pierwszy, więc ich gniew może być zrozumiały. To nie będzie problemem, jeśli na przyszłych galach PPV odbędą się następne takie walki z udziałem kobiet.

Dla mnie zakończenie było dziwaczne, ale też logiczne co w wrestlingu nie często się zdarza. Cała sytuacja perfekcyjnie pasowała do postaci Carmelli. Podczas ubiegłych tygodni nie była specjalnie podbudowywana i przedstawiana jako zagrożenie do Charlotte, Becky czy nawet Taminy. Była postrzegana jako najsłabsze ogniwa w całej dywizji. Bez Jamesa nie była w stanie odnieść większego sukcesu. To był w jej karierze ten moment, który wzniesie ją na następny poziom. Przez to kontrowersyjne i zdaniem wielu niesłuszne zakończenie będzie nienawidzona na każdej arenie. James i ona obrabowali resztą dywizji i publiczność z wyśnionego zakończenia. To był ten moment.

''

Niestety mogli rozplanować to trochę lepiej. Nie mam nic przeciwko Jamesowi pomagającemu Carmelli, ale dlaczego on musiał ściągnąć walizkę? Byłoby lepiej, gdyby James zrzucił Becky i pomógł Carmelli wdrapać się na szczyt drabiny. Finał, który faktycznie się wydarzył, pasowałby świetnie, gdyby przyszedł Shane lub Daniel i zażądali zrestartowania pojedynku, ale najwyraźniej żadnego z nich nie było wtedy w budynku, co robi z nich okropnych szefów. Żałuje, że Carmella nie posmakowała tej chwili na szczycie drabiny, trzymając walizkę, ale dobre i to.

Poza tym interwencja Jamesa i fakt, że zdjął walizkę, są poparte przez nich, że było to No Disqualification Match. W takim razie, dlaczego jakaś inna zawodniczka, która nie była reklamowana, nie zbiegła i nie zgarnęła walizki? Tutaj logiki już brakuje.

To wszystko będzie jeszcze lepsze, jeśli WWE nie postanowi odebrać Carmelli walizki na SmackDown. W przypadku, kiedy straci szybko walizkę, całe to zamieszanie było niepotrzebne. Osobiście uważam, że Money In The Bank Match był udany.

Warto też wspomnieć o wywiadzie Becky po pojedynku. Była niesamowicie sfrustrowana i zmęczona tym, że zawsze ktoś ją pokonuje z czyjąś pomocy. W pewnym momencie zaczęła się zastanawiać czy musi też sobie znaleźć jakiegoś partnera, aby odnieść sukces. Ten wywiad był boski. Zapowiedział albo nową zawodniczkę na SmackDown, która połączy siły z Becky lub nawet jej heel turn. Oba dwa wyjścia są bardzo prawdopodobne.

057_MITB_06182017cm_0643--180fd2995094c2740ff50e8f575d14f3

Co do reszty, Lana nie wypadła najgorzej w swoim debiucie. Takie pojedynki były czymś normalnym kilka lat temu. Mogło być gorzej. Martwię się tylko, że z takim strojem świat ujrzy jej prywatne części ciała.

Maria i Mike byli jednymi z moimi ulubionych gwiazd w TNA w 2016 roku. Ten nowy gimmick zakochanych studentów nie przypadł mi jak na razie do gustu. Być może z czasem zmienię swoje zdanie. Nie mogę uwierzyć, że mamy 2017 rok, a Maria, Mickie James i Maryse są w dywizji. Kto by pomyślał.

Pinkies Up!

Reklamy