Pierwszy w historii Money In The Bank Match kobiet wywołał spory szum w świecie wrestlingu. Wszyscy są podekscytowani, wszyscy nie mogą się doczekać i wszyscy mają nadzieje, że panie nawzajem się nie pozabijają w nieznajomym dla nich środowisku, ale…co potem?

Większość fanów pewnie nie może się doczekać jakiś niecodziennych akcji np.Moonsault lub Superfly Splash – oba oczywiście w wykonaniu przy pomocy drabin. Jednak co z najważniejszą częścią pojedynku? Co ze zwyciężczynią?

Jeśli ktoś nie jest obeznany z regułami starcia to w skrócie pisząc, ściągnięcie walizki Money In The Bank i odniesienie zwycięstwa oznacza, że od tego dnia zwycięzca ma cały rok na wykorzystanie zawartego w walizce kontraktu na pojedynek o mistrzostwo w wybranym przez siebie miejscu, w wybranym przez siebie czasie. Większość posiadaczy tej walizki odniosło sukces z pojedynczymi wyjątkami. Jednym słowem mówiąc, jest to ogromna korzyść dla pretendenta.

Prawda jest taka, że każda zawodniczka mogłaby zostać pierwszą Miss Money In The Bank. Wiele osób twierdzi, że to Natalya powinna zostać zwyciężczynią ponieważ od dawna zasługuje na taką szansę. Osobiście uważam jej starcie z Naomi za coś co już wiele razy widzieliśmy. Chociaż obie panie są utalentowane i wewnątrz ringu potrafią dużo zdziałać, oglądanie programu między nimi sprawia, że chce mi się spać. Podobnie jest z Taminą. Rzecz jasna pomiędzy nimi dwiema jest dużo historii, ale na ostatnim SmackDown widzieliśmy, że panie nie wykręcą 5 gwiazdkowego pojedynku.

Z góry założyłem, że to Naomi wyjdzie zwycięsko ze SmackDown Women’s Championship Matchu ponieważ zwycięstwo Lany jakoś mnie nie ekscytuje.

Carmella może być interesująca jako posiadaczka walizki i jej feud z Naomi mógłby być interesujący, ale dla mnie nie jest to podstawa na genialny storyline. Dochodzi do tego jakość ich starcia tak jak w przypadku Taminy.

Zostały nam Becky Lynch i Charlotte Flair. Lynch jako babyface z walizką kompletnie mi nie pasuje, a ostatnią rzeczą, którą chcę to jej heel turn. Jest naturalnym babyfacem i byłaby to wielka strata. Charlotte od długiego czasu była na szczycie każdej dywizji w jakiej się znalazła więc dobrze by było gdyby odstawili ją na chwilę na drugi plan. Jej postać ani trochę na tym nie ucierpi, a inne zawodniczki mogą na tym skorzystać.

Jeśli jesteście sprytni to zauważyliście, że odrzuciłem każdą uczestniczkę tego pojedynku na mój typ na zwyciężczynię. Jest tak ponieważ głęboko mam nadzieje, że to szóste miejsce w starciu naprawdę zostanie przez kogoś zajęte. Pomimo Superstar Shake-up i dodania nowych zawodniczek do rosteru niebieskiego show, wszystko wydaje się już być na SmackDown monotonne. Potrzeba czegoś świeżego.

Tajemniczą rywalką mogłaby być Summer Rae, która z pewnością ma gadane na topową gwiazdę, lecz trochę u niej gorzej wyczynami w ringu. Powrót Nikki Belli tworzy ten sam problem co u Becky. Według mnie najlepszym rozwiązaniem na tę sytuację jest debiut Asuki.

Pomyślcie o tym, Asuka i tak już jest niepokonaną, nieustraszoną i najbardziej dominująca zawodniczką w WWE więc dlaczego by nie poszerzyć jej cesarstwa na teren głównego rosteru? Nie widzę większego problemu w tym, aby pojawiała się na SmackDown oraz w NXT zanim utraci swoje mistrzostwo kobiet co zapewne nastąpi w sierpniu. Nawet gdyby wcześniej udałoby się jej zdobyć SmackDown Women’s Championship to jej postać jeszcze bardziej by na tym zyskała. Poza tym jej pojedynki z Naomi i zawodniczkami takimi jak Charlotte, Becky czy Natalyą mogą być jednymi z najlepszych w tym roku.

Zwycięstwo Asuki byłoby świetne dla jej postaci, dla całej dywizji i dla WWE.

Reklamy