Wygląda na to, że WWE planowało jakąś dużą niespodziankę w postaci tajemniczej uczestniczki w historycznym Money In The Bank Matchu.

Od jakiegoś czasu zapowiadane jest pięć zawodniczek, ale na swoim Twitterze w jednym z wpisów, WWE napisało, że zobaczymy starcie sześciu zawodniczek. Być może był to zwyczajny błąd lub WWE faktycznie planowało dorzucić jakąś zawodniczkę w ostatniej chwili.

Wiele fanów uważa, że jeśli faktycznie ktoś zostanie dodany to będzie to Nikki Bella, Asuka lub Summer Rae. Krążą również plotki, że Maria Kanellis-Bennett i jej mąż mają zadebiutować w okolicach tej gali więc może to być The First Lady of Professional Wrestling.

Summer i Nikki od jakiegoś czasu nie pojawiały się na ekranie z powodu kontuzji. Summer podobno od dłuższego czasu jest gotowa do powrotu, ale WWE nie wie co z nią zrobić. Nikki po WrestleManii udała się na przerwę z powodu jej karku ponieważ nie chciała przechodzić kolejnej operacji. Asuka obecnie jest mistrzynią kobiet w NXT, ale czasami gościnnie występuje na Live Eventach głównego rosteru.

Czas pokaże czy był to zwyczajny błąd edytora.

Reklamy