Pro Wrestling Sheet podaje, że WWE prowadzi rozmowy z byłą zawodniczką na temat powrotu do organizacji i wzięcia udziału w Mae Young Classic. Ta historia jest szczególnia interesujące ponieważ Serena Deeb, o której tutaj mowa, dwa lata temu odeszła na emeryturę.

Po 10 latach występowania w ringu Serena w lipcu 2015 roku stoczyła swój ostatni pojedynek w Tokio i od tamtego momentu nie stoczyła ani jednej walki. Jest jednak stosunkowo młoda więc wieść o jej powrocie do kwadratowego pierścienia wydaje się być bardzo prawdopodobna.

Podczas swojej długiej kariery Deeb występowała w TNA i WWE, gdzie była częścią The Straight Edge Society razem z CM Punkiem, który na jednym z odcinków SmackDown w styczniu 2010 zgolił jej włosy. Jej przygoda z WWE skończyła się po roku kiedy oskarżono ją o picie alkoholu i imprezowanie w wolnym czasie co kolidowało z jej gimmickiem odgrywanym na ekranie.

Jednak oficjalnie żadna umowa z WWE nie została podpisana. Jak na razie obie strony dyskutują na temat prawdopodobnego powrotu. Jest uważana za jedną z najlepszych i najbardziej niedocenionych zawodniczek swoich czasów więc jeśli faktycznie dojdzie do jej powrotu to będzie to niezwykła historia.

Reklamy