Do trzech razy sztuka?

The Miz i Maryse pojawili się podczas pojedynku Dean’a Ambrose’a i rozproszyli go co doprowadziło do jego porażki.

Kurt Angle miał potem do nich za to pretensję, a The Miz dalej jest wściekły za to, że Dean zniszczył jego święto na zeszłym Raw. Maryse dalej jest na niego wściekła za zniszczenie dziadkowego zegara. Kurt nie postąpił poprawnie ponieważ był skupiony na swoich osobistych problemach. Powinien coś zrobić z Dean’em. Kurt nie zamierzał nic robić. Jeśli The Miz ma z nim problemy to niech sam je rozwiąże.

Noam Dar rozmawiał z Alicią Fox na Skypie kiedy przyszedł Cedric Alexander i po raz kolejny mu powiedział, że skończył z nim i jego okropną byłą dziewczyną, która usłyszała wszystko ze swojej kanapy gdzie leczyła swoją kontuzję karku. Alicia z chęcią zobaczyłaby jak jej obecny chłopak zgniata twarz Cedricowi.

Cedric i Noam stoczyli pojedynek, który Dar przegrał. Podczas walki Alicia dalej rozmawiała ze swoim chłopakiem i co chwilę mu coś próbowała wytłumaczyć.

https://dailymotion.com/video/x5q9mw7

Maryse i The Miz próbowali przekonać Heath’a Slatera, że został odsunięty na dalszy plan z powodu Kurta Angle’a. Z chęcią przyłączyłby go do swojej grupy przeciwko Kurtowi. Rhyno przypomniał, że Heath już ma partnera. Slater dodał, że planuje zostać mistrzem Interkontynentalnym. The Miz powiedział, że dostanie swoją walkę jeśli połączy z nim siły. Rhyno jednak kazał mu się przygotować na Tag Team Match.

Alexa Bliss wkroczyła do ringu i wspomniała o swoim wielkim zwycięstwie na Extreme Rules. Zasługiwała na imprezę, ale zamiast tego była zmuszona bronić swojego tytułu w walce z Nia’ią Jax. Dzisiaj nie jest zmuszona do stawiania swojego mistrzostwa na szali. Dzisiaj robi na wszystkich wrażenie swoją obecnością. Przyszła Nia Jax, która przypomniała mistrzyni, że Alexa nie została zmuszona do pojedynku. Sama jej go obiecała. Alexa ugryzła się w język i zmieniła śpiewkę. Chcę, żeby odstawiły świetny pojedynek zapamiętany przez następne pokolenia, ale tydzień temu do tego nie doszło z powodu Dany i Mickie. Dlaczego ona ma odpowiadać za ich czyny? To one są prawdziwymi problemami.

Przyszły Dana Brooke i Mickie James, która nazwała mistrzynię krasnalem i przypomniała jej, że jest sześciokrotną mistrzynią kobiet. Oznacza to, że Alexa ma długą drogę do przebycia zanim będzie na jej poziomie. Przypomniała też jak Bliss twierdziła, że szansa, którą Jax dostaje jest nieuczciwa. Dana przypomniała, że według mistrzyni, one mają problem z Jax. Alexa próbowała się wygrzebać z dołu i doradziła Nia’i, aby wzięła pod uwagę źródła, z których te plotki przychodzą. Dana, która jest uosobieniem marnej zawodniczki i Mickie, od której sława oddala się z każdą sekundą. One zrobią wszystko, by dostać trochę uwagi. Przybyła Emma gotowa na zajęcie najwyższego miejsca w dywizji kobiet Raw. Alexa dalej próbowała przekonać Nia’ie, lecz przerwała jej Sasha Banks. Dla niej bycie mistrzynią oznacza udowadnianie, że jest się najlepszą każdego dnia. Ring jest pełen zawodniczek, które są gotowe, ale Alexa woli przychodzić i ujadać. Skoro Alexa tak bardzo lubi imprezy to pokaże jej jak The Boss urządza imprezy. Wtedy Sasha uderzyła mistrzynię, a reszta zawodniczek wdała się w bójkę.

Odbył się Six Women Tag Team Match – Nia Jax, Emma & Raw Women’s Champion Alexa Bliss vs.Mickie James, Sasha Banks & Dana Brooke. Podczas walki kiedy Emma chciała dokonać zmiany z mistrzynią, ta odeszła i zostawiła swoją partnerkę na pastwę losu. Wkrótce Emma została umieszczona w Bank Statement i odklepała.

Corey Graves przeprowadził wywiadu z Bayley, która wytłumaczyła, że na Extreme Rules przegrała ponieważ nie jest przyzwyczajona do takich sytuacji. Nie jest tutaj, żeby wysyłać ludzi do szpitala, ale żeby na twarzach ludzi pojawiał się uśmiech. Wie, że nie pokona nikogo poprzez przytulanie swoich rywalek, ale nie przybyła tutaj, żeby udawać kogoś kim nie jest. Zawsze jest w 100% sobą. Nie zmieni się na potrzeby pojedynku, żeby nadać sobie jakiś przydomek. Będzie po prostu Bayley. 9 lat temu rozpoczęła swój trening i w dzienniku napisała, że chcę być najlepszą. To, że przegrała nie zmienia jej celu. Chcę być najlepszą i chcę odzyskać Raw Women’s Championship. Chcę pokazać małym dzieciom, że ziszczenie ich marzeń jest możliwe jeśli zrobią to po swojemu. Na koniec spytała się Gravesa czy mogą się przytulić.

https://dailymotion.com/video/x5q9mz5

Heath i Rhyno zmierzyli się z The Mizem i jego tajemniczym partnerem, którym był pluszowy niedźwiedź z zeszłego tygodnia, którego The Miz zaatakował bo myślał, że to Ambrose. Zaatakował go również w tym starciu. Maryse zobaczyła, ze był to Dean Ambrose i próbowała ostrzec swojego męża, ale on nie wiedział o co jej chodzi. Dean ujawnił się przez co The Miz podczas próby ucieczki zepchnął Maryse i ta upadła na swój tyłek. Przez to drugi raz z rzędu zostawiła go, a mistrz został zaatakowany przez Deana.

https://dailymotion.com/video/x5q9n0j

Reklamy