Na ostatnim odcinku 205 Live Noam Dar podczas w swojej przemowy powiedział, że Alicia Fox nie przyjechała na galę ponieważ jest w domu i leczy kontuzję karku. Nie wiadomo czy jest to prawdziwa kontuzja czy tylko część storylinu, ale fani spekulowali po Mix Tag Team Matchu na Extreme Rules na temat kondycji Alicii, która wydawała się być zmieszana.

Alicia od miesiąca prowadzi feud z Sashą Banks, który był pierwszym kobiecym programem pokazanym na 205 Live. Podobno WWE zacznie używać więcej kobiet na galach 205 Live, aby poprawić wyniki oglądalności show.

Była zawodniczka WWE Jamie Keyes ogłosiła na Faceboku, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka.

Lilian Garcia powróciła podczas Live Eventu NXT w Anglii i otwarła show śpiewając God Save The Queen.

Reby Hardy i Matt Hardy doczekali się swojego drugiego syna – Wolfganga Xandera Hardy’ego. Gratulacje.

Jessie Elaban podpisała kontrakt z WWE. Wzięła udział w tryoucie w zeszłym październiku. Jest nauczycielką jogi i grywa w siatkówkę plażową.

10 czerwca na gali Rumble In Rockland Kelly Kelly będzie towarzyszyła Jerry’emu Lawlerowi podczas jego pojedynku z Samem Adonisem.

Pod tym linkiem możecie obejrzeć promo nowego sezonu programu Rattled z udziałem Brooke Tessmacher. Głównym tematem show są historie kobiet w ciąży. Powrót Brooke do Impact Wrestling kilka miesięcy temu była nagrywana na potrzeby tego reality show.

Emma powróciła niedawno do ringu po tym jak miesiąc temu doznała kontuzji barku na Live Evencie w Six Women Tag Team Matchu.

Storyline, który obecnie kręci się wokół SmackDown Women’s Championship pomiędzy Laną i Naomi był wcześniej planowany dla Evy Marie zanim odeszła. WWE ma nadzieje, że Lana zostanie nowym topowym heelem w dywizji kobiet co może im nie wyjść biorąc pod uwagę owacje jakie dostała podczas jej debiutu na SmackDown. Jeśli oczekujecie, że pokona kogoś na nadchodzących odcinkach SmackDown to możecie się rozczarować. Pierwszą walką Lany będzie pojedynek z Naomi o pas kobiet.

Odcinek Table For Three z Maryse, Eve Torres i Kelly Kelly zostanie wyemitowany w poniedziałek 19 czerwca.

Thea Trinidad, która ostatnio podpisała kontrakt z WWE zadebiutowała na NXT kiedy spoliczkowała Andrade Almasa. WWE wcześniej planowało jej debiut na TakeOver: Orlando w kwietniu do czego nie doszło.

Na Download Festival w Wielkiej Brytanii odbył się pojedynek pomiędzy Asuką i Ruby Riot, która podczas walki uderzyła głową w krzesła przez co zaczęła krwawić. Walka została zatrzymana, Ruby została zabrana za kulisy i otrzymała 5 szwów.

Alundra Blayze ostatnio gościnnie trenowała zawodniczki w Performance Center co było nagrywane do dokumentu, który zostanie wyemitowany na WWE Network.

Gratulacje dla Bianci Blair, która ostatnio zaręczyła się ze swoim chłopakiem.

Naomi i Jimmy Uso ostatnio byli nagrywanie przez kamery podczas ich wakacji na Hawajach. Nie będzie to spin-off Total Divas, lecz show dla Nickelodeon co Naomi wyjawiła podczas wywiadu CSB Sports. W tym samym wywiadzie powiedziała, że będzie w następnym sezonie Total Divas.

Fani bardzo skrytykowali pojedynek Bayley i Alexy Bliss na Extreme Rules podobnie jak ich segment This Is Your Life. Czas na walkę został skrócony przez WWE ponieważ chcą zakończyć ten feud z powodu marnego przyjęcia przez widzów. Teraz Alexa będzie zapewne prowadziła feud z Nia’ią Jax.

Charlotte Flair przegapiła Live Event w Bridgeport 3 czerwca ponieważ nagrywała film w Kanadzie. Najprawdopodobniej jest to coś dla USA Network.

Panowanie Asuki z NXT Women’s Championship pokonało panowanie CM Punka z WWE Championship, które trwało 434 dni. Jeśli utrzyma tytuł do SummerSlam to pobije rekord The New Day z Tag Team Championship, które trwało 483 dni. Gratulacje dla Asuki.

Reklamy