Jeśli liczycie na to, że była Knockouts Champion Gail Kim, która obecnie nie pracuje z TNA weźmie udział w nadchodzącym turnieju kobiet WWE to muszę was rozczarować.

Gail udzieliła wywiadu dla PressBox, w którym wytłumaczyła swoją obecną sytuację z TNA. Teoretycznie nie jest pod kontraktem, ale kiedy powróci to podpisze nowy kontrakt. Tłumaczy, że nie pójdzie nigdzie indziej ponieważ TNA to jej rodzina.

—> Cały wywiad z Gail

Powodem jej kontuzji pleców było walczenie przez tak długi czas. Impact Wrestling pozwoliło jej wziąć tyle wolnego ile potrzebowała, aby wyzdrowieć. Od jakiegoś czasu jest gotowa do powrotu, ale nie pojawiła się na ekranie ponieważ Impact Wrestling nagrywa swoje gale raz na kilka tygodni. Za niedługo powinna powrócić. Następne nagrania odbędą się na początku lipca.

Często musi tłumaczyć fanom, że nie odeszła na emeryturę tylko leczyłą kontuzję. Dużo osób myślało, że odeszła ponieważ wykorzystali to w storyline, ale ona nie odeszłaby w tak cichy sposób.

Mówiła też o rewolucji kobiet w WWE. Ma nadzieje, że rozpoczęcie dywizji Knockouts w 2007 roku zainspirowało ich do stworzenia tej rewolucji, ale jest pewna, że nigdy by sie do tego nie przyznali. Kiedy powróciła do WWE pod koniec 2008 roku to powiedziano jej, że nie oglądali jej pobytu w TNA. Zastanawiała się dlaczego ją i później Awesome Kong zatrudnili skoro nie widzieli czego dokonały.

Były writer WWE Kevin Eck, który przeprowadzał wywiad wspomniał jak w 2011 roku Vince McMahon powiedział, że nikt nie chce oglądać jak kobiety walczą tak dobrze jak mężczyźni. Według Gail nigdy nie powiedzieliby tego dosłownie ani na głos ponieważ nie byłoby to politycznie poprawne.

Pamięta jak chciała w walce z Jillian wykonać suplex z narożnika i ich agent nie chciał im na to pozwolić ponieważ Vince nie byłby zadowolony. Teraz jest bardzo zadowolona z tego jak traktują kobiety w WWE. Jest bardzo dumna z Triple H’a, który rozpoczął rewolucję w NXT. Kiedy odchodziła z WWE to powiedział jej, że jest bardzo utalentowana i nie może pozwolić, aby ktoś twierdził inaczej.

Reklamy