Od jakiegoś czasu mówi się o nowych członkiniach obsady Total Divas. Nowy dodatek do show jest spowodowany odejściem jednej lub nawet i dwóch stałych twarzy co zmusiłoby producentów do znalezienia nowych gwiazd. Wygląda na to, że poszukiwania właśnie się zakończyły.

—> Artykuł: 5 kobiet, które powinno dołączyć do obsady Total Divas

Pro Wrestling Sheet podaje, że obecna Raw Women’s Champion Alexa Bliss i jej oponentka z zeszłego Raw Nia Jax dołączą do reality show w nadchodzącym siódmym sezonie.

Jednakże nic nie zostało jeszcze oficjalnie potwierdzone. Nie wiadomo też czy jakaś trzecia zawodniczka nie została dodana wraz z nimi. Jak na razie nie wiadomo kiedy pojawi się jakieś oficjalne ogłoszenie na ten temat.

Trzeba jednak przyznać, że są to dwie interesujące osobliwości. Nia jest spokrewniona z The Rockiem i jest dobrym wzorem dla kobiet, które nie są typowymi modelkami. Alexa jest jej kompletną przeciwnością, ale panie przyjaźnią się w prawdziwym życiu i Little Miss Bliss jest obecnie jedną z największych gwiazd WWE. Czas pokaże czy będzie gwiazdą reality show.

Pinkies Up!

Reklamy