Raport NXT z trzech ostatnich tygodni

Wszyscy powinni być gotowi na apokalipsę.

Z braku dużej ilości materiału przez ostatnie trzy tygodnie postanowiłem połączyć trzy odcinki w jeden wpis.

Dwa tygodnie temu Ember Moon siedziała na pustej widowni i wspominała jak Chicago jest dla niej ważnym miejscem ponieważ tutaj zdobyła dużo fanów podczas swojej kariery na scenach niezależnych. Myślała, że pogodziła się ze swoją kontuzją, lecz kiedy zobaczyła to wszystko to posmutniała. Jej samolubnej stronie zależało na tym, żeby Asuka zachowała tytuł ponieważ to ona chciała odebrać coś bliskiemu jej sercu. Czas leczy rany, ale blizny wojenne zostają na zawsze.

—> Cały odcinek NXT

Tydzień później Peyton Royce i Billie Kay planowało urządzić po swojemu Performance Center. Zobaczyły Ember, która według nich, zepsuła ich filmik. Zaczęły się z niej naśmiewać. Potem jakiś trener podszedł do Ember z papierami, które oznaczały, że może powrócić do ringu. Ember podpisała papiery i powiedziała do The Iconic Duo, że zobaczą się wkrótce. Billie i Peyton były niezadowolone.

Oszalała Nikki Cross chciała, aby Ruby i Asuka znowu się z nią pobawiły. Za tydzień zmierzy się z nimi w rewanżu z TakeOver: Chicago.

Peyton i Sarah Logan zawalczyły w walce jeden na jednego, którą Royce wygrała po znokautowaniu swojej przeciwniczki uderzeniem z kolana i wykonaniu Bridging Fisherman Suplex.

Andrade Almas zmierzał do swojej limuzyny w towarzystwie grupki dziewczyn. Nagle podeszła do niego Thea Trinidad, która najwyraźniej wcześniej miała z nim do czynienia. Spytała się go czy teraz jest taką osobą, na którą wygląda. Kiedy Andrade nie zaprzeczył, został spoliczkowany.

Ember Moon skomentowała następny Triple Threat Eliumination Match o NXT Women’s Championship. Pamięta swoją pierwszą walkę o tytuł kobiet, którą przegrała. Swoją drugą szansę zaprzepaściła przez kontuzję. Po tym wszystkim musiała sobie przemyśleć to kim jest. Najpierw musi się zająć Billie i Peyton, ale będzie oglądać tę wielką walkę za tydzień. Jest bardziej skupiona niż wcześniej. Jej następny pojedynek o NXT Women’s Title będzie jej największą szansą.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s