Plemię Kobry Moon znowu rządzi światem.

Na pierwszym odcinku po powrocie z kilkumiesięcznej przerwy zobaczyliśmy All Night Long Match o Lucha Underground Championship pomiędzy pretendentem The Mack’iem i mistrzem Johnnym Mundo. Podczas tego pojedynku kilka razy pojawili się Sexy Star i Son of Havoc, którzy pomagali swojemu przyjacielowi walczyć z kumplami mistrza. Niestety The Mack nie zdążył wygrać tytułu przed upłynięciem czasu. Ogłoszono rewanż na przyszły odcinek.

Na YouTube pojawił się filmik, w którym Kobra Moon/królowa świątyni wysłała wiadomość dla Fenixa i Aerostara. Ona nie zamierza puścić ich przyjaciela i trzeciego mistrza w ich drużynie puścić wolno. On jest smokiem i jego miejsce jest w jego ludźmi oraz jego królową. Nigdy nie będą w stanie mu zaoferować tego co ona. Ona daje mu coś więcej niż nieśmiertelność. Daje mu szansę władania światem. Ich plemię jest najbardziej dominujące. Vibora chroni ich zamku. Żaden potwór, mężczyzna i wąż nie jest tak silny jak on. Lord Pindar służy jej od tysięcy lat. Jego chęć brutalności może być jedynie porównana z jego rządzą władzy. Pokażą do czego zdolne są gady kiedy odbiorą im Trios Tag Team Titles. Oni zwiastują nową erę. Wszyscy, a zwłaszcza Drago będą padać na kolana przed ich królową – Kobrą Moon.

W odcinku z tego tygodnia Sexy Star ponownie interweniowała w pojedynku o Lucha Underground Championship. Tym razem przegoniła największego fana obecnego mistrza, aby wyrównać szansę. Niestety Sexy nie było kiedy w pojedynku interweniowała Taya, która pomogła partnerowi z Worldwide Underground wygrać starcie i zachować swoje mistrzostwo.

The Reptile Tribe dowodzony przez Kobre Moon zawalczyło o Trios Tag Team Titles z Aerostar, Fenix i Drago, który ostatnio został spuszczony z łańcucha królowej. Podczas pojedynku Drago oficjalnie odwrócił się od swoich partnerów, oślepił jednego z nich trucizną i przeszedł na stronę plemienia Kobry, które dzięki niemu wygrało mistrzostwa. Królowa wręczyła swoim poddanym tytuły i ponownie zapięła łańcuch wokół szyi Drago.

W szatni Taya przyniosła Johnny’emu złe wiadomości. Dario Cueto ogłosił, że będzie musiał bronić swojego tytułu w walce z Reyem Mysterio. Johnny odesłał swojego największego fana ponieważ nie chciał, aby zobaczył jak bardzo ta wiadomość go zdenerwowała. Jego zdaniem Mysterio to żadna bułka z masłem. Będzie musiał pracować ciężej niż wcześniej.

Catrina pojawiła się w main evencie gali podczas Boyle Heights Street Fight Matchu, w którym zawalczyli Mil Muertes i Prince Puma. W pewnym momencie Puma został znokautowany przez Catrine, która uderzyła go swoim magicznym kamieniem w głowę. Pomimo tego Puma wygrał pojedynek po tym jak rozbił cegłę na głowie Mila. Cegłę wręczył mu Vampiro.

Reklamy