Niespodziewane wyzwanie.

Shane McMahon był w ringu z Carmellą, Jamesem Ellsworthem, Becky Lynch, Taminą, Charlotte Flair i Natalyą. Mówił o historycznym Money In The Bank Matchu, zasadach walki i zaprezentował wszystkim walizkę dla kobiet. Po jakimś czasie przerwał mu Ellsworth, który był pewien zwycięstwa swojej kumpeli. Carmella dodała, że tylko jedna laska będzie stała na szczycie drabiny i spoglądała z góry na resztę frajerek. Tą laską będzie księżniczka Staten Island, którą uciszyła królowa WWE. Podziękowała Shane’owi w imieniu ich przeciwniczek za to, że mogą się zmierzyć z świetnością. Wszyscy wiedzą, że jest genetycznie lepsza niż cała reszta. Natalya miała dość słuchania Woo. Ten moment należy do niej i Charlotte jej go nie odbierze. Natomiast Becky miała dość tego jak Natalya ośmiesza swojego wujka. Kiedy oderwie im wszystkim ręce to zostanie pierwszą Miss Money In The Bank. Tamina uważa, że wszyscy tylko mówią i mówią, ale w St. Louis to ona zgarnie walizkę i uciszy ich wszystkich.

Przyszła Naomi, która żałuje, że nie może być w tym pojedynku ponieważ wie, że będzie on ekscytujący i historyczny. Jest gotowa na osobę, która zgarnie ten kontrakt. Przerwała jej debiutująca na SmackDown Lana co bardzo ucieszyło publiczność. Shane powiedział Lanie, że to nie jest odpowiedni czas na jakiekolwiek rozmowy. Lana wytłumaczyła mu, że to co pasuje jej, będzie pasowało też jemu. Naomi nie może uczestniczyć w Money In The Bank Matchu, ale ona może. Kiedy to powiedziała to inne zawodniczki zaczęły się z niej śmiać, a szczególnie Naomi. Widowni bardzo podobał się ten pomysł. Naomi chciała wiedzieć dlaczego Lana opowiada takie głupoty. Nawet nie stoczyła swojej pierwszej walki jeden na jednego. Nikogo nawet nie pokonała. Lana odparła, że może ją pokonać. Panie wdały się w kłótnie, którą przerwał Shane i wytłumaczył też Lanie, że na taką szansę musi sobie zasłużyć. Zirytowana Lana odeszła i odbył się Six Women Tag Team Match.

Pojedynek dla swojej drużyny wygrała Tamina, która znokautowała mistrzynie Super Kickiem po tym jak Naomi została podcięta przez Lane.

https://dailymotion.com/video/x5phhws

Zirytowana Naomi chciała zawalczyć z Laną na Money In The Bank i oczekiwała, że Shane załatwi jej to. Shane wytłumaczył jej, że nie musi z nią walczyć, ale mistrzyni bardzo tego chcę i jest nawet gotowa, aby umieścić swój tytuł na szali. Shane zgodził.

The Ravishing Russian pojawiła się na Talking Smack bardzo podekscytowana z okazji swojego pojedynku z Naomi, którą uważa za bardzo dzielną zawodniczkę. Należy jednak uważać o co się prosi. Przez długi czas oglądała wszystkie zawodniczki i stworzy historię poprzez zostanie pierwszą i jedyną Women’s Ravishing Champion. Jest troszeczkę zdenerwowana, ale dużo trenowała z najlepszymi trenerami. Naomi nigdy nie zmierzyła się z kimś takim jak ona. Nikt nie jest Ravishing. Shane dalej uważa, że Lana nie zasługuje na pojedynek o Women’s Championship, ale ziścił życzenie Naomi. Lana z nim się nie zgodziła. Pokaże wszystkim czego jest warta. Ludzie wątpili w nią przez całe jej życie, ale opuściła tę żałosną wioskę w Rosji, przekroczyła ocean i teraz jest najbardziej uroczym zawodnikiem w WWE. Jest podekscytowana ponieważ stworzy historię, stworzy tę markę, zostanie nową twarzą SmackDown i wzniesie tę dywizję na nowe poziomy.

https://dailymotion.com/video/x5phi33

Tamina długo się przygotowywała na taką szansę. Kiedy Shane ogłosił historyczny pojedynek to była gotowa. Była gotowa na pokonanie mistrzyni i jest gotowa na wejście na drabinę i zgarnięcie walizki Money In The Bank.

Reklamy