Jeśli spytacie jakiegoś fana wrestlingu co kojarzy mu się z byłą zawodniczką WWE Cameron to zapewne odpowie, że jej ulubionym pojedynkiem jest starcie pomiędzy Alicią Fox i Meliną. Takiej odpowiedzi udzieliła podczas pierwszego odcinka Tough Enough co bardzo zdziwiło Steve’a Austina i rozśmieszyło fanów na całym świecie.

Cameron udzieliła takiej, a nie innej odpowiedzi ponieważ nie była fanem tego sportu przez całe swoje życie i nie widziała wielu pojedynków. Po wielu latach zmieniła swoją odpowiedź, ale nalepka dziewczyny, która uwielbia pojedynek Alicii Fox i Meliny już na zawsze przy niej zostanie.

Podczas swojej wizyty na The Tomorrow Show powiedziała kilka słów na temat obu zawodniczek.

—> Cały wywiad The Tomorrow Show z Cameron

Przyznała, że Alicia i Melina bardzo się wyróżniały kiedy zaczęła oglądać wrestling. Jest wielką fanką złej postaci odgrywanej przez Meline. Była mistrzyni kobiet była też dla nią wielką inspiracją i pożyczyła od niej kilka ruchów w ringu.

Talent Alicii, z którą kilka lat spędziła w tej samej w szatni w WWE zawsze jej imponował i zawsze ją podziwiała. Jednak kiedy poznała ją osobiście to była bardzo rozczarowana.

Historia stara jak świat – nigdy nie poznawaj swoich bohaterów ponieważ zawsze zawodzą.

Pinkies Up!

Reklamy