Raport Extreme Rules 2017

Prawdziwa miłość umiera w ekstremalnym środowisku.

Nia Jax pojawiła się na Kickoffie show, gdzie powiedziała, że jej przyjaźń z mistrzynią to czysty biznes. Wierzy w jej zwycięstwo ponieważ w jej małym ciele jest dużo furii. Potrzeba cudu, żeby Bayley wygrała. Nie widzi w Bayley tego ekstremalnego pierwiastka. Nie była urodzona z ogniem, aby być ekstremalną. Wie, że jeśli Bliss dzisiaj wygra to ona dostanie najlepszą szansę na zdobycie tytułu. Ktokolwiek trzyma ten pas i tak ewentualnie z nią przegra. Ona uderza mocniej niż jakieś kendo stick. Jest najbardziej dominująca kobietą w WWE. Wszyscy to wiedzą i zwłaszcza Alexa.

Przed galą Alicia Fox i Noam Dar udzielili wywiadu, w którym wytłumaczyli, że nie muszą hamować swojego gniewu podczas walki. Rozumieją to, że zwycięstwo nad Sashą i Richem będzie smakowało o wiele lepiej w jego rodzinnym mieście. Noam chciał wtedy przybić piątkę swojej dziewczynie, ale ta tego nie zauważyła i zaczęła mówić o tym jak upokorzą dzisiaj swoich rywali ponieważ są pełni klasy. Oznaką braku klasy jest wyrywanie czyiś włosów. To, że nosi doczepki nie znaczy, że może je zabierać za darmo. Zapłaciła dużo kasy, żeby tak dobrze wyglądać. Noam po cichu powiedział, że on za to zapłacił. Wtedy Alicia chciała mu przybić piątkę, ale nie trafili.

Maryse towarzyszyła swojemu mężowi podczas jego walki o Intercontinental Championship, w którym jeśli Dean Ambrose zostanie zdyskwalifikowany lub odliczony poza ringiem, The Miz stanie się nowym mistrzem. The It Couple próbowała wykorzystać stypulację. The Miz kazał swojej żonie go spoliczkować przez co wygrałby poprzez dyskwalifikację. Sędzia jednak tego nie kupił i wyrzucił Maryse poza ring. Zaczęła się z nim kłócić i wtedy The Miz wbił swojego przeciwnika w sędziego, który wypadł poza ring. Sędzia chciał zdyskwalifikować Deana ponieważ myślał, że go zaatakował, ale wtedy The Miz wykonał Skull Crushing Finale i wygrał tytuł oraz mistrzostwo.

Bayley udzieliła wywiadu, w którym powiedziała, że Alexa może sobie mówić o niej co chcę. Ona nie wie ile ten tytuł dla niej znaczy i ile jest gotowa dla niego zrobić. Jest gotowa na ten pojedynek ponieważ oglądała walki takich osób jak Tommy Dreamer, The Sandman i Steve Blackman. Obejrzała też Wonder Woman co bardzo ją zainspirowało. Ten film przypomniał jej, że jest w WWE, aby motywować ludzi, a nie ich ranić. Jednakże jest gotowa, aby zrobić co trzeba, żeby zemścić się na Alexie i odzyskać mistrzostwo kobiet.

Następnie odbył się Mix Tag Team Match. Sasha Banks i Rich Swann zwyciężyli po tym jak Noam otrzymał Phoenix Splash.

Alexa Bliss postawiła swój Raw Women’s Champion na szali w pierwszym w historii Kendo Stick On a Pole Matchu. Pomimo swoich słów, Bayley nie była w stanie wykorzystać legalnej broni. The Wicked Witch of WWE obroniła tytuł po wykonaniu DDT.

The Miz i Maryse pojawili się na Raw Talk, gdzie świętowali swoje wielkie zwycięstwo. Wdali się w kłótnię z Renee Young, która napisała na Twitterze, że zakończenie tego pojedynku było oszustwem.

Na Raw Talk pojawili się również zwycięzcy Mix Tag Team Matchu, którzy twierdzą, że złamali dzisiaj klątwę przegrywania w swoim rodzinnym mieście.

Te same parę udzieliły też wywiadów na Raw Fallout.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s