Mandy Leon mówi o odrodzeniu Women Of Honor

Jeśli oglądacie Women Of Honor Wednesday to jest duża szansa, że kilkukrotnie zetknęliście się z The Exotic Goddess Mandy Leon, która jest członkinią rosteru kobiet Ring Of Honor. Dwa lata temu pojedynki kobiet w tej organizacji były niesłychanie rzadkie. Dzisiaj pojawiają się co tydzień na ich kanale na YouTube oraz doczekały się odcinka Ring Of Honor poświęconego tylko nim.

W wywiadzie z USA Today Mandy powiedziała kilka słów na temat budowania dywizji WOH oraz o ich małej rewolucji.

„Kiedy zaczynałam trenować to nie było dywizji kobiet. Miałyśmy kilka pojedynków i po jakimś czasie znowu jako dark matche, ale nie było całego rosteru. Byłam nowa i nie miałam prawa powiedzieć tego podczas mojego pierwszego dnia treningu, ale powiedziałam „Chcę być dziewczyną, która sprowadzi kobiecy wrestling z powrotem do Ring Of Honor. Chcę pomóc w stworzeniu dywizji i pewnego dnia zdobyć historyczny tytuł kobiet Women Of Honor” Rzecz jasna wszyscy popatrzeli się na mnie mówiąc „To jest twój pierwszy. Masz zero doświadczenia. O czym ty mówisz?”

Pewnego dnia zapytałam się czy mogę stoczyć pojedynek z Deonną Purrazzo przed galą w Baltimore i zgodzili się. Miał to być zwyczajny dark match. Organizacja nagrywała pojedynki na YouTube’a. Z jakiegoś powodu to nie wypaliło i postanowili opublikować walkę kobiet, żeby zobaczyć co się wydarzy. W ciągu jednego dnia stało się to wielkie i bardzo popularne. Potem stoczyłyśmy co raz więcej i więcej walk. To stworzyło odrodzenie marki Women Of Honor.

W WWE mamy rewolucję kobiet. My również tworzymy naszą własną rewolucją, o której dużo osób nie wiedziała. Zobaczenie w jakim dzisiaj jesteśmy miejscu jest niezwykłe. Jest to ogromne w moich oczach i wiele to dla mnie znaczy. Nigdy nie myślałam, że będę w tym miejscu, gdzie jestem dzisiaj. Jedyne co trzeba zrobić to poprosić o szansę i wykorzystać ją w pełni oraz mieć osoby, które w ciebie wierzą.”

—> Cały wywiad z Mandy Leon

Mandy podczas wywiadu przyznała również, że planuje kiedyś zadebiutować w WWE. Nie chciała zostać zatrudniona dzięki swojemu wyglądowi więc postanowiła pierwsze zbudować swoje imię na scenach niezależnych. Czy ją lubicie czy nie, należy się jej szacunek za drogę, którą podjęła.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s