Sasha Banks jest bez wątpienia jedną z najbardziej wygadanych osób obecnie pracujących w WWE. Pomimo wielu wywiadów, których ciągle udziela, The Boss często wylewa kawę na ławę na Twitterze czego dobrym przykładem była sprzeczka na temat jej obecnego programu.

—> Konflikt Lany i Sashy na Twitterze

Media społecznościowe dają fanom wrestlingu możliwość bezpośredniego kontaktowania się ze swoimi ulubionymi zawodnikami. Wrestlerzy czytają wszystkie wiadomości i wiedzą o każdej opinii. Może to być zaleta lub poważna wada. Czyjaś nadgorliwość może być bardzo irytująca i najwyraźniej Sasha dobrze tego doświadczyła.

Na The Masked Man Show Sasha wypowiedziała się na temat ciągłych pytań, które fani jej zadają. Jednym z głównych jest to kiedy przejdzie heel turn. Odpowiedziała, że nie obchodzi jej czy gra kogoś kogo widownia ma nienawidzić czy kochać ponieważ będzie w WWE przez bardzo długi czas i fani zobaczą obie jej postacie.

Pytają się jej kiedy przejdzie heel turn. Kiedy już to zrobi to będą się jej pytać kiedy przejdzie face turn. Jej zdaniem fani powinni się zamknąć ponieważ ma dość słuchania tego samego pytania. Nie ma wielu przyjaciół więc nie odwróci się od swojej jedynej przyjaciółki.

—> Cały wywiad z Sashą

Nic dziwnego, że Sasha jest zmęczona monotonicznymi pytaniami od fanów. Potrafią być naprawdę nieznośni. Jednak, żeby mówić fanom, aby się zamknęli? Dziewczyna ma charakter. Może się to komuś podobać lub nie.

Reklamy