Początek drogi na szczyt.

Allie siedziała za kulisami i zastanawiała się dlaczego kobieta-demon pomogła jej tydzień temu. Rosemary pojawiła się z cieni prosto przed twarzą Allie, którą nazwała głupiutkim króliczkiem. Uznała, że Allie bardzo często pakuje się w kłopoty. Może i stracili swoją rodzinę, ale ich ród poszukuje dusz, które rozpaczają i potrzebują ochrony. Allie czuje niebezpieczeństwo, które ją otacza. Rosemary tłumaczy jej, że nie musi się bać. Oni są strachem. Oni są ciemnością. Oni są chaosem. Oni ją ochronią.

Allie w towarzystwie swojego chłopaka zmierzyła się z debiutującą Amber Novą, którą pokonała po wykonaniu Allie Valley Driver. Po zwycięstwie ściskała wszystkich dookoła.

Na Impact Wrestling zobaczyliśmy też Diamante, która towarzyszyła LAX podczas finałowej rundy w turnieju o GFW Tag Team Championship. LAX zostało dwukrotnymi mistrzami.

Po przegranej Amber próbowała wytłumaczyć, że Allie wygrała ponieważ jej chłopak odgrywał rolę czirliderki. Ona radzi sobie bez pomocy swojego ukochanego. Może i jest tam po raz pierwszy, ale na pewno nie ostatni.

Podekscytowana Allie świętowała swoje zwycięstwo razem z Braxtonem. Teraz czuła, że może dokonać wszystkiego. Myślała nawet nad kupieniem jednorożca i pozbieraniu wszystkich króliczków.

Reklamy