Poniżej możecie obejrzeć zapowiedź najnowszej edycji Diva Diaries z Tayą z Lucha Underground.

Była właścicielka TNA Dixie Carter napisała na Twitterze, że nagrywa w Irlandii nowe show.

Ostatnio w sieci pojawiły się informacje, że WWE zwolniło Nikki Belle ponieważ zareklamowała w sieci swój sekret na utrzymanie formy. Strona, która podała tę informację, fałszywie podała siebie za ESPN News. Nikki odpowiedziała na te nieprawdziwe newsy pisząc, że przez takie artykuły robi jej się niedobrze. Nigdy nie brała danego produktu odchudzającego i ostrzegła ich, że za coś takiego idzie się do więzienia.

Emma ma powrócić ze swojej kontuzji już za kilka tygodni. Obecnie jest reklamowana na gale pod koniec czerwca i na początku lipca w Tokio. Jakiś czas temu doznała kontuzji na Live Evencie kiedy niefortunnie upadła na swój bark.

Obecna Shine Champion LuFisto 1 grudnia zmierzy się z Angel Dust na gali RISE-Brutality. Będzie to jej pierwszy Hardcore Match od 10 lat. Jest była z nich bardzo znana na początku swojej kariery w Kanadzie. Nosiła nawet miano The First Lady of Hardcore.

Lista magazynu Maxim Hot 100 wyróżnia 100 najpiękniejszych celebrytek danego roku. W tym roku jedno z miejsc na liście przypadło Summer Rae. Gratulacje.

Madison Rayne powróci do organizacji Shimmer 8 i 9 lipca na ich galach Berwyn, Illinois.

Zawodniczki z OVW Cali Young i Madi Maxx podróżowały w zeszłym tygodniu z WWE.

W sieci pojawił się kolejny materiał, w którym była Divas Champion Kaitlyn rozbiera się przed kamerą.

Była Knockouts Champion Taylor Wilde, która odeszła ze świata wrestlingu na początku 2011 roku napisała ostatnio na Twitterze, że szykuje się coś bardzo ekscytującego związanego z jej byłą karierą. Może występ w Mae Young Classic?

Na galach w Tokio wystąpi również NXT Women’s Champion Asuka, która ma wystąpić w Six Women Tag Team Matchu.

Nicole Duke weźmie udział w tryoucie WWE za dwa tygodnie.

Kelly Kelly ogłosiła na Instagramie, że wkrótce wypuści swoje własne emoji zatytułowane Barbiemoji.

Bryan Alvarez twierdzi, że zwyciężczyni pierwszego Money In The Bank Matchu kobiet tego samego wieczoru wykorzysta swoją walizkę i zdobędzie mistrzostwo.

Gratulacje dla Toni Storm, która niedawno została pierwszą Progress Women’s Champion.

Impact Wrestling oficjalnie ogłosiło, że Diamante i Ava Storie podpisały kontrakty z organizacją.

Wrestling Observer podaje, że Io Shirai nie wystąpi w Mae Young Classic i przeniesie się na Florydę dopiero pod koniec lata.

Brie Bella na swoim kanale na YouTube już publikuje filmiki jak trenuje na swój powrót do ringu.

Alundra Blayze niedawno była gościnnym trenerem w Performance Center.

Kennadi Brink, która ostatnio podpisała kontrakt z WWE w postaci sędziny wystąpiła w tej roli na Live Evencie NXT.

Kris Wolf ma wkrótce zadebiutować w Women Of Honor.

Zanim odbyły się ostatnie nagrania NXT w sieci pojawiły się informacje, że Ember Moon nie będzie mogła walczyć przez pół roku. Na wcześniej wspomnianych nagraniach, Ember powróciła do ringu.

Lana na Twitterze wysłała wiadomość do Shane’a McMahona prosząc go o spotkanie i porozmawianie na temat jej uczestnictwa w Money In The Bank Matchu. Jak wiadomo do tej pory nie zadebiutowała na SmackDown ze swoim nowym gimmickiem.

Na Raw Corey Graves pokazał Generalnemu Menadżerowi Raw coś na swoim telefonie. Kurt Angle nie był zachwycony tym co zobaczył i stwierdził, że to może go zniszczyć. W sieci krążą plotki, że jest to storyline, który ma podbudować powrót Stephanie McMahon na ekrany.

WWE zostało poważnie skrytykowane przez program pomiędzy Alexą Bliss i Bayley, a dokładniej ich This Is Your Life segment na zeszłym Raw. Kilka dni po Raw WWE już próbowało wymazać ten segment z historii.

Na początku roku Wrestling Observer podało, że Mayu Iwatani opuści Stardom pod koniec roku i zakończy swoją karierę w wrestlingu. Najwyraźniej zmieniła swoje zdanie.

W poniedziałek 5 czerwca The Bella Twins pojawią się w programie CW Whose Line Is It Anyway?

Kairi Hojo, która podpisała kontrakt z WWE podobno dowiedziała się, że będzie musiała zmienić swój finisher. Hojo jest znana na całym świecie ze swojego imponującego Elbow Dropa z narożnika. Podobno WWE jej powiedziało, że Bayley wykonuje ten ruch więc Kairi musi znaleźć sobie coś nowego. Dla wielu fanów ta informacja jest niedorzeczna.

Podobno Isabel Lahela w ostatniej chwili jednak nie podpisała kontraktu z WWE. Nie chciała zostawiać swojej rodziny w Kanadzie kiedy przeniosłaby się do Orlando. Kilka miesięcy temu zadebiutowała w ringu w organizacji Superkick’d Wrestling w Toronto.

Chodzą pogłoski, ze Naomi i jej mąż Jimmy Uso nagrywają swój własny spin-off Total Divas.

Reklamy