Czy też oglądacie czy nie, Total Divas to hit. Kiedy to show miało swoją premierę latem 2013 roku, wiele osób, które nie były fanami wrestlingu zaczęło oglądać programy WWE tylko po to, aby zobaczyć ich ulubione bohaterki reality show w akcji. Zyskiwało na tym WWE oraz członkinie obsady, które zdobywało co raz większa popularność i sympatie fanów. Przez jakiś czas oznaczało to również, że będziesz w najważniejszym programie kobiet, ale te czasy już minęły.

Show niestety nie jest już tak popularne jak kiedyś. Ze swoim własnym spin-offem na koncie co raz mniejszej ilości widzom zależy na poświęceniu jednej godziny ze swojego życia, aby obejrzeć odcinek, który często okazuje się być ogrzewanym kotletem. Poważne zmiany w obsadzie są desperacko potrzebne. Nie tylko odświeży to fabułę, ale w przyszłym sezonie wypełni dziury pozostawione przez Evę Marie i najprawdopodobniej Paige. Obie były dużymi częściami programu. Na szczęście w rosterze WWE znajduje się wiele kandydatek, które spokojnie mogą zastąpić tę dwójkę. Spośród nich wybrałem piątkę z największym potencjałem.

03_EXTREME_05082017kb_0728--2b6f4821ea0686c97aa717ffe703196f

Emma


Australijska piękność nie byłaby w pełni nowym dodatkiem do obsady. Widzowie kilka razy mieli okazję zobaczyć jej osobowość i przedziwne poczucie humoru. Wiedzą, że jest nietypowa po tym jak przeszukała cudze mieszkanie chłopaka Paige w poszukiwaniu pierścionka zaręczynowego lub kiedy zasugerowała przewrażliwionej na punkcie wieku Natalii, że wygląda na 37 lat. Jednym słowem byłaby jak powiew świeżego powietrza w zatęchłym pokoju.

Poza swoją uroczą osobowością Emma ma ciekawą przeszłość. W wieku 22 lat w pojedynkę przeleciała pół świata na inny kontynent, aby zostać zatrudnioną przez WWE. Jej nieustanne kontuzje i frustracja z pozycji w dywizji same w sobie piszą ciekawe odcinki reality show. Emma próbowała wiele nowych rzeczy, aby dostać się na szczyt dywizji. Kto wie, to mógłby być jej klucz do sukcesu.

Summer Rae 1

Summer Rae


Podobnie jak mój wcześniejszy typ, Summer też nie byłaby kompletnie nową twarzą w programie. W 2014 roku została dodana do obsady na drugi i trzeci sezon zastępując JoJo. Jednak po dwóch sezonach Summer przestała zostać wymieniana jako główna członkini obsady z niewyjaśnionych powodów, których nawet ona sama nigdy nie skomentowała. Kiedyś krążyły plotki, że sama odeszła ponieważ nie podobało jej się to, że na show jest przestawiana jako największa suka na świecie. Nic nigdy nie zostało oficjalnie potwierdzone.

Jej pobyt na show może i był krótki, ale za to pełen pamiętnych momentów. W pamięci najbardziej wszystkim zapadły jej sceny z Natalyą, którą w jednym z odcinków spoliczkowała w jej własnym domu, a w drugim wdała się w bójkę na środku autostrady. Bezapelacyjnie była przedstawiana jako największe zło chodzące po ziemi i jeśli to faktycznie był powód jej odejścia to możemy tylko uszanować jej decyzję. Jednak nie można dyskutować z tym, że za każdym razem kiedy była na ekranie to oglądało się program z wyostrzoną uwagą ponieważ w każdym momencie mogło się wydarzyć coś ekscytującego, szokującego lub zabawnego. Biorąc pod uwagę jej rosnąca popularność w sieci, Summer to gwiazda dzięki, której show może na nowo odżyć.

17_RAW_04142008ej_1162--5a4ca3bca7457c5a1607b7d3588ed6ea

Mickie James


Kto nie lubi Mickie James? Jest to jedna z tych osób, które potrafią zarażać pozytywną energią. Weteranka tego biznesu z pewnością ma niejedną ciekawą historię do opowiedzenia. Jest w tym biznesie przez prawie 20 lat podczas, których niemało się działo. Jej obecność na show dałaby możliwość zobaczenia w gościnnych segmentach innych dawnych zawodniczek, z którymi Mickie utrzymuje znajomość. Podobnie jak dwie wyżej wymienione panie, Mickie nie robi zbyt wiele jeśli chodzi o występy na Raw. Z jakiegoś powodu od czasu jej powrotu jej popularność wśród fanów wrestlingu drastycznie zmalała. Total Divas jest czymś za co mogłaby się poważnie zabrać.

Nie zapominajmy o jej przyszłości z Johnem Ceną. Kilka lat temu miała z nim burzliwy romans, który był powodem rozwodu Ceny z jego żoną. Jej spotkanie po latach z nim, a nawet konfrontacja z Nikki byłyby interesujące. Wiele osób może i o tym nie wie, ale Mickie jest mamą kilkuletniego Donovana, z którym teraz pewnie nie spędza tak dużo czasu jak kiedyś. Jest również piosenkarką co też musiała odłożyć na bok dla WWE. Odcinki mówiące o tym jak Mickie próbuje przystosować się do nowej ery i starych warunków z nowym życiem oglądałoby się z garścią pełną popcornu.

25_RAW_05112015sb_0647-2804835341

Alicia Fox


The First Lady of 205 Live podobnie jak Summer już wcześniej była częścią obsady Total Divas i podobnie jak Summer została usunięta z obsady bez jakiegokolwiek wyjaśnienia. Podczas jej trzech sezonów, scenarzyści ledwo szarpnęli możliwości związane z jej osobą. Przeważnie była wykorzystywana jako dodatek do postaci Paige. Jeśli ta odejdzie to Alicia spokojnie może odgrywać tę samą rolę ze swoją inną przyjaciółką – Maryse.

W poprzednich sezonach jej fabuły były bardzo interesujące i często rozluźniały atmosferę po tym jak po raz dziesiąty Eva Marie miała jakieś problemy rodzinne, a Nikki zastanawiała się nad swoją przyszłością z Johnem. W każdym serialu czy reality show kurczowo potrzeba takiego wentyla, który rozładuje napięcie swoją osobą. Takie role mogłyby spełniać Alicia i Emma.

018_STEPH_04022017sb_0065b--ffe66d08ec23ee1af1f241cd726a4627

Stephanie McMahon


Wiem, że szanse na to, aby Stephanie pokazała chociaż kawałek swojego prywatnego życia są dramatatycznie małe, ale Matko Boska byłoby to interesujące. Pomyślcie tylko o tym – odcinek o tym jak Stephanie kłóci się z Triple H’em lub swoim ojcem na temat jakiegoś storylinu, który jest przedstawiany na Raw czy SmackDown. Jestem w pełni świadomy tego, że to nigdy się nie wydarzy, ale założe się, że oglądalność show skoczyłaby o kilka tysięcy.

Nawet fani wrestlingu, którzy krytykują to reality show zaczęliby oglądać. Kto nie chciałby zobaczyć co dzieje się w salonie McMahonów albo dowiedzieć się o czym rozmawiają nad płatkami śniadaniowymi przy kuchennym stole? Ich rodzina jest pełna tajemnic, brudnych sekretów i ciekawych historii. Ich udział w tym show byłby cudowny. Stephanie zapewne nigdy nie pomyślała o tym, aby dołączyć do Total Divas. Ona już i tak już dużo czasu poświęca pracy więc niech ma swoje cenne momenty z rodziną w spokoju.

To była moja lista. Data następnego sezonu programu nie została jeszcze oficjalnie ogłoszona, ale z pewnością możemy spodziewać się jakiejś nowej twarzy na naszych ekranach. Pinkies Up!

Reklamy