– Knockouts Champion Rosemary def.Laurel Van Ness (with GFW Women’s Champion Sienna)

Sienna próbowała rozproszyć rywalkę koleżanki, lecz jej plan nie wypalił. Laurel przypadkowo zepchnęła ją z krawędzi ringu po czym otrzymała Roll Up i przegrała.

Rosemary została zaatakowana po walce przez dwie napastniczki. Na pomoc przybiegła jej Allie z kijem od miotły i przegoniła nieprzyjaciółki. Kiedy mistrzyni Knockouts została sama w ringu z Allie to zabrała jej kij, ale zamiast ją zaatakować to odrzuciła broń na bok i zaczęła się uśmiechać.

– Braxton Sutter (with Allie) def.Trevor Lee

Trevor w pewnym momencie chciał zaatakować Allie, lecz Braxton go powstrzymał.

Po zwycięstwie przyszły Laurel i Sienna, która naśmiewa się z wyglądu Braxtona i zaprzecza temu, że Allie jest niewinna i czysta jak dziewica. Jeśli tak to dlatego zaatakowała je bez powodu? Jeśli Allie chce udawać zawodniczkę to może to śmiało robić razem ze swoją kumpelą Rosemary. Zastanawia się czy Rosemary nawet się pojawi bo przecież jest osobą nie wartą zaufania.

– Laurel Van Ness & GFW Women’s Champion Sienna def.Knockouts Champion Rosemary & Allie (with Braxton Sutter)

Na początku Rosemary w ogóle się nie pojawiła. Dopiero później zaatakowała przeciwniczki od tyłu. Podczas walki przyszedł KM, który zaatakował Braxtona. Laurel wykonała Curb Stomp na Rosemary, która została przypięta przez mistrzynię kobiet GFW.

Odbyło się podpisanie kontraktu na pojedynek pomiędzy dwiema mistrzyniami na pojedynek o Slammiversary. Zdaniem Sienny podpisanie kontraktu przez jej przeciwniczkę jest najgłupszą decyzją jaką popełniła. Na Slammiversary Rosemary obiecała jej, że podpiszą akt zgonu Sienny jej własną krwią.

Davey Richards powiedział do swojego dawnego partnera, że na Slammiversary pogrzebie go żywcem. Ogłoszono pierwszy w historii Full Metal Mayhem Mix Tag Team Match – Davey Richards & Angelina Love vs.Eddie Edwards & Alisha Edwards.

– Allie, Braxton Sutter & Knockouts Champion Rosemary def.GFW Women’s Champion Sienna, Laurel Van Ness & KM

Rosemary oślepiła Laurel trucizną po czym udało jej się uniknąć AK47 dzięki czemu wykonała The Red Wedding na Siennie i wygrała pojedynek.

Po walce Rosemary spogląda na Allie po czym uśmiecha się i klepie ją po głowie. To samo zrobiła z Braxtonem.

Były to ostatnie nagrania przed galą PPV, która odbędzie się 2 lipca. Wygląda na to, że na Slammiversary zobaczymy dwa pojedynki z udziałem Knockouts: Full Metal Mayhem Mix Tag Team Match i Champion vs.Champion.

Reklamy