Do sukcesu prowadzi tylko jedna droga.

Na początku show zawodniczki Fatal Five Way Matchu powiedziały kilka słów. Charlotte Flair przypomniała, że jest genetycznie lepsza od każdej zawodniczki na świecie i dlatego zostanie nową pretendentką do SmackDown Women’s Championship. Carmella uznała, że można ją nazywać nauczycielką ponieważ ma w sobie tyle klasy. Dzisiaj da swoim przeciwniczkom nauczkę.

Dzisiejszym zwycięstwem Natalya ponownie udowodni, że jest najlepszą, która jest, była i będzie. Becky Lynch dzisiaj reprezentuje walecznych Irlandczyków. Nie potrzebuje jednak żadnego szczęścia, aby zwyciężyć. Dni Naomi jako mistrzyni są policzone. Tamina wypomniała, że jej przeciwniczki miały swoje szanse. Dzisiaj jest czas Taminy. Czas, aby zostać nową pretendentką.

Kiedy Fandango i Tyler Breeze próbowali rozwiązać kolejną zagadkę, można było zobaczyć cień tajemniczej kobiety. Kto mógł to być?

Podczas wejścia zawodniczek pokazano filmik z Naomi, która życzyła wszystkim szczęścia. Dla niej nie ma znaczenia kto zwycięży. Na Money In The Bank jej pechowa rywalka poczuje Glow.

Fatal Five Way Elimination Match jednak nigdy się nie rozpoczął z powodu bójki, która wywiązała się pomiędzy uczestniczkami. W pewnym momencie Tamina zaczęła czyścić stół, aby mogła na niego zrzucić znienawidzoną Charlotte. Jednak jej plan nie wyszedł. Później to Natalya chciała wykorzystać przygotowany stół, lecz ostatecznie to ona otrzymała Powerbomb od królowej właśnie na ten stół.

Po chwili przyszedł Shane McMahon, który był zachwycony dywizją kobiet SmackDown. Jednak walka o miano pretendentki nawet się nie rozpoczęła. Skoro rywalizacja jest tak szalona to muszą zrobić coś historycznego. 18 czerwca panie zawalczą w pierwszym Money In The Bank Matchu kobiet.

W wywiadzie podekscytowana Naomi żałuje, że nie weźmie udziału w Money In The Bank Matchu. Jest mistrzynią i czeka na swoją przeciwniczkę. Jej przyszła oponentka będzie musiała wybrać dobry moment kiedy będzie obolała i bezbronna, ale to się nie wydarzy.

Wszystkie zawodniczki przyszłego historycznego pojedynku pojawiły się na Talking Smack. Shane na początku wyprosił Jamesa Ellsworth’a czemu nikt się nie sprzeciwiał. Becky rozpoczęła mówiąc, że tworzenie historii to gra, w którą biorą udział od samego początku. Natalya uważała, że gdyby gong zabrzmiał to ona byłaby nową pretendentką. Panie przez chwilę na siebie krzyczały. Nattie czuła się obrażona pytaniem Shane’a o to czy się boi. Ona, która uważa siebie za liderkę Komitetu Powitalnego (Carmella i Tamina zaprzeczyły) jest najlepszą, którą jest, była i będzie. Carmella twierdzi, że ktoś na jej miejscu (ktoś kto przypiął mistrzynię dwukrotnie) mógłby się złościć z braku walki o tytuł, ale będzie dzielna. Charlotte jednak nie widzi jej w postaci poważnej zawodniczki. Tamina bardzo się cieszy, że dostają tę zasłużoną szansę. Nie wie jak jej rywalki, ale ona nie ma lęku wysokości. Ona jest gotowa. Ona była gotowa. Najwyższa pora, aby dostała swoją szansę. Becky pomimo swojej nienawiści do reszty zawodniczek wie, że skradną show, a potem to ona zdobędzie walizkę. Natalya przygotowuje się do bycia nową mistrzynią. Shane na koniec życzył wszystkim powodzenia i ma nadzieje, że wszystkie wyjdą z tego całe.

Reklamy