Gdzie miłość panuje tam niewiele do bójki brakuje.

Alicia Fox i Noam Dar otwarli show krótką przemową. Noam kazał wszystkim dobrze im się przypatrzeć ponieważ nigdy nie znajdą się bliżej prawdziwej miłości. Według Alicii to co ich łączy jest niezłomny. Noam ją uzupełnia. Przyjaciele bez zobowiązań, czyli ich rywale tej niedzieli to zupełnie inna historia. Nikogo nie oszukają swoim fałszywym i żartobliwym związkiem. Tej niedzieli na Extreme Rules prawdziwa miłość pokona wszystko kiedy to oni wygrają Mix Tag Team Match. Alicia nie może się doczekać aż zemści się na zakompleksionym Swannie, który próbował ją ośmieszyć. Przyszli Rich Swann i Sasha Banks, która debiutuje na 205 Live.

Rich wyjaśnił, że ich zdaniem to co łączy Alicie i Noama to nie miłość, lecz jakiś bałagan. Natomiast ich wiele łączy. Lubią tańczyć, lubią modę i oboje zamierzają się zemścić na Alicii i Noamie. Fox uznała to za zabawne. Jej przynajmniej nie zrobiono sztucznych włosów w Atlancie. Sasha wtedy wypomniała Alicii, że widać jej doczepki. To prawie doprowadziło do bójki pomiędzy paniami. Ich panowie uspokoiły je po czym rozpoczął się ich pojedynek.

Podczas walki Alicia podcięła nogi Richa co doprowadziło do kolejnej bójki pomiędzy nią i Sashą. W międzyczasie w ringu Noam znokautował oponenta kopnięciem w głowę i zgarnął zwycięstwo.

https://dailymotion.com/video/x5ojtco

W wywiadzie po walce kiedy Naom mówił o tym, że Extreme Rules będzie ich pierwsza wspólną galą PPV, Sasha chciała rzucić się na dwóch oszustów. Sędziemu udało się ją odciągnąć. Alicia uznała, że Sasha potrzebuje smyczy.