Przeszłość jest najgorszym więzieniem.

Maryse i The Miz otworzyli Raw z edycją Miz TV. The Miz najpierw mówił o swoim Deanu Ambrosie, którego obwinia o utratę pasa Interkontynentalnego. Jego gośćmi byli Cesaro i Sheamus, którzy mówili o swoich nieprzyjaciołach. Doprowadziło to do Six Man Tag Team Matchu – The Miz, Cesaro & Sheamus vs.Dean Ambrose & The Hardy Boyz.

https://dailymotion.com/video/x5oehyu

Zobaczyliśmy jak Rich Swann przygotowuje się do swojego pojedynku w towarzystwie Sashy Banks.

Alicia Fox i Noam Dar byli już na arenie. Wkrótce przyszli Sasha i Rich, który pokonał Dara w walce jeden na jednego. Fox chciała interweniować w pojedynku, lecz Banks podcięła jej nogi i wbiła plecami w ring.

Alexa Bliss zmierzała korytarzem do wejścia na arenę w celu zaprezentowania wszystkim życia jej przeciwniczki z Extreme Rules.

W ringu były jakieś osoby oraz stół zastawiony pamiątkami Bayley z jej dzieciństwa. Na wielkim słupie wisiał też kendo stick. Alexa wyśmiewała się z tego, że Bayley będzie próbowała wykorzystać dozwoloną broń. Wszyscy tydzień temu widzieli, że nie była w stanie się zebrać, aby wykorzystać tę broń tydzień temu. Jako bogini WWE wiedziała, że musi głęboko pokopać, aby zrozumieć umysł jej rywalki. Dlatego przedstawia wszystkim życie Bayley. Mistrzyni najpierw zaprezentowała wszystkim pierwszą lalkę, którą pewnie dalej się bawi. Następnie zauważyła trofeum, które Bayley dostała za uczciwą rywalizację czego Alexa nie mogła pojąć. Pewnie dzięki temu dostała wiele stypendiów. W albumie z liceum zauważyła, że Bayley została ogłoszona osobą, która najczęściej przeprasza w co nie było jej trudno uwierzyć.

Następnie przedstawiła swoich gości. Pierwsza z nich to dawna nauczycielka Bayley, która wyjawiła, że jej uczennica miała wzorową frekwencję, zawsze siedziała w pierwszej ławce obok swojego taty, z którym nie była w stanie się rozstać ponieważ od razu zaczęła płakać. Później przedstawiła byłą najlepszą koleżankę Bayley. Przyznała, że wiele ludzi wykorzystywało jej uprzejmość. Często robiła za kogoś zadanie lub brała na siebie winę za kogoś innego. Nikt nie chciał się z nią przyjaźnić oprócz niej. Były nierozerwalne, lecz kiedy ona chciała spędzić czas w centrum handlowym lub nad basenem to Bayley wolała sama oglądać Raw lub SmackDown. Bliss była w szoku kiedy dowiedziała się, że marzeniem Bayley było zostanie zawodniczką w WWE. Nie zdziwiło jej to, że nie chodzi do centrum handlowego ponieważ to tłumaczy dlaczego dalej się tak ubiera.

Ostatnim gościem był były chłopak Bayley. Wyznał, że była bardzo miła, ale zawsze przyprowadzała ze sobą swojego ojca. Kiedy zamierzał ją pocałować to tam też był jej ojciec. Prawda jest taka, że spotykał się z Bayley ponieważ chciał zbliżyć się do jej najlepszej koleżanki. Nagle zaczęli się całować co mistrzyni uznała za obrzydliwość. Zdenerwowana Bayley pojawiła się na arenie i wdała się w bójkę z Alexą. W pewnym momencie zaczęła wspinać się po kendo stick, ale została zrzucona z narożnika. Wtedy Bliss zajrzała pod stół, gdzie znalazła swój własny kij i uderzyła nią byłą mistrzynię.

Rich i Sasha udzielili wywiadu na Raw Fallout, gdzie The Boss ogłosił, że pojawi się na 205 Live.