Cameron nigdy nie była jedną z najbardziej utalentowanych zawodniczek w ringu, ale jedno trzeba jej przyznać. Podczas swojego pobytu w WWE robiła wszystko, aby być lepszą. Pomimo swojego poświęcenia została zwolniona w maju 2016 roku.

Niedawno na swoim kanale na YouTube opowiedziała historię swojego zwolnienia.

Zaczęła od tego, że nie była zadowolona ze swojej pozycji w dywizji. Przyjeżdżała do pracy, ale nie nic robiła więc postanowiła poprosić o odesłanie do NXT, aby poprawić swoje umiejętności ponieważ wiedziała, że nie są najlepsze i usprawiedliwia to tym, że bardzo wcześnie została sprowadzona na główny roster. Była świadoma tego, że przez swoją prośbę może zostać zwolniona, ale czuła, że musi coś zrobić.

Wiele miesięcy później czyta w sieci, że WWE zamierza zwolnić parę osób w najbliższym czasie. Wtedy coś ją uderzyło i kiedy Mark Carrano spytał się jej czy może do niego oddzwonić to wiedziała co się święci. Zszokowało ją to, ale z drugiej strony wiedziała, że sprawy nie idą do przodu.

Cameron do dzisiaj nie wie dlaczego tak naprawdę ją zwolniono. Nigdy się o to nie spytała ponieważ nie chciała znać prawdy. Przypuszcza, że podjęto tę decyzję ponieważ podpadła fanom na mediach społecznościowych kiedy wstawiła się za Rybackiem i jego wypowiedzią na temat wypłat w WWE. To był po prostu jej sposób, aby dostać jakiś storyline. Co się stało to się nie odstanie.

Osobiście się na niej zawiodłem ponieważ dużo mówiła o tym jak bardzo jej zależy na wrestlingu, ale po tym kiedy została zwolniona z WWE to przestała próbować i nie kontynuowała swojej kariery. Jest po prostu jedną z wielu.

Pinkies Up!

Reklamy