Piękna tragedia.

Mahabali Shera i Braxton Sutter przegrali pojedynek z Kongo Kong i KM’em. Przy ringu były Laurel Van Ness, Sienna i Allie, która w trakcie pojedynku wdały się w bójkę w ringu. KM zyskał zwycięstwo dla swojej drużyny.

Po walce bójka panów przeniosła się za kulisy, a Laurel i Sienna rzuciły się na samotną Allie. Nagle rozbrzmiała muzyka Rosemary co zaniepokoiło Sienne. Mistrzyni Knockouts weszła do ringu więc Laurel i Sienna pozwoliły jej zaatakować bezbronną Allie. Po chwili Sienna jednak uświadomiła sobie co się dzieje i chwilę później została oślepiona trucizną. Van Ness otrzymała The Red Wedding i wkrótce w ringu zostały tylko Allie i Rosemary.

Później Alisha i Angelina Love zawalczyły przeciwko sobie w Mix Tag Team Match’u, w którym również wzięli udział ich mężowie. Alisha wygrała walkę dla swojej drużyny po tym jak wykonała Roll Up na Love.

Jednak po starciu Love i Richards zaatakowali dawnych przyjaciół, a Alisha przyjęła Powerbomb na drewniany stół. Eddie nie mógł nic zrobić ponieważ był przykuty kajdankami do liny.

Reklamy