Feud pomiędzy Alicią Fox i Sashą Banks wywołał spore dyskusje w sieci zwłaszcza po kłótni na Twitterze kilku zawodniczek.

Wiele osób na Twitterze było zdania, że Sasha przegrała z rzadko wygrywającą rywalką ponieważ czymś komuś zawiniła za kulisami lub Vince McMahon nie jest już nią zainteresowany. Chociaż brzmi to szalenie biorąc pod uwagę fakt, że The Boss jest jedną z najbardziej popularnych postaci w WWE, Vince podobno rzeczywiście nie jest jej fanem.

Chmara osób w WWE uwielbia Sashe, lecz najważniejsza osoba ze wszystkich najwyraźniej ma inne zdanie i nie zamierza chronić jej przed przegrywaniem pojedynków.

Jaki jest powód takiej opinii? Vince pomimo tego co czasami może się wydawać na pewno nie jest głuchy i słyszy owacje, które Sasha dostaje. Problemem w jego głowie są częste kontuzje, których Banks doznaje. Jest to również powód dlaczego żadne z jej panowań w ubiegłym roku nie trwało dłużej niż dwa miesiące. Wygląda na to, że Vince po prostu nie chcę powierzyć całej dywizji na jej barkach.

Sasha w swojej karierze doznała kilku kontuzji pleców i z tego powodu ewentualnie będzie musiała przejść operację. Nie wydarzy się to w najbliższym czasie. Obecnie Sasha próbuje się uporać z szaloną parą na Raw.

Dave Meltzer wspomniał, że planowany jest Mix Tag Team Match z jej udziałem – Noam Dar i Alicia Fox vs.Sasha Banks i Cedric Alexander.

Osoby, które oglądały 205 Live nie są obce z historią pomiędzy Cedriciem i Alicią. Chodzili ze sobą przez jakiś czas, ale we wszystko wmieszał się Naom, który na każdym kroku zalecał się do Fox. W końcu jego flirty się opłaciły. Byli razem przez jakiś czas dopóki przyjaciel Cedrica, Rich Swann nie próbował wszystkiego zniszczyć. Ostatecznie ich miłość wygrała, a w międzyczasie Cedric zniknął z ekranu z powodu kontuzji. Nie dawno powrócił do ringu i wygląda na to, że nie zapomniał o swojej byłej dziewczynie.

Zapewne nie chodzi mu o odzyskanie dawnej ukochanej, ale o zemszczeniu się za cały ten galimatias, który Alicia i Noam mu wyrządzili. Przed galą Extreme Rules odbędzie się jeszcze jeden odcinek Raw więc może na nim zobaczymy pierwszy wspólny występ w wykonaniu Sashy i Cedrica.

Czas pokaże czy program tych dwóch pań w końcu zmieni się w coś więcej niż w zwycięstwa i przegrane.

Pinkies Up!

Reklamy