Gala Money In The Bank zbliża się do nas wielkimi krokami. Jest to jedna z najbardziej ekscytujących gal w roku co zawdzięcza swojemu nietypowemu stylowi walki – Money In The Bank Ladder Matchu o kontrakt na walkę o wybrany przez siebie tytuł.

Show odbędzie się 18 czerwca, czyli za mniej niż miesiąc i być może wszyscy w końcu dostaniemy to na co od dawna czekaliśmy – Money In The Bank Match kobiet. Przez wiele lat jest to jedna z walk, którą wiele osób chciało zobaczyć i jak do tej pory, nie mieliśmy takiej okazji. Przynajmniej nie w WWE.

Wrestling Observer Newsletter podaje, że na Money In The Bank, która jest galą niebieskiej marki zobaczymy pojedynek o tytuł kobiet SmackDown oraz drugi pojedynek. Najprawdopodobniej będzie to właśnie pierwszy w historii Money In The Bank Match pań, lecz nie jest to jeszcze oficjalne. Bardziej prawdopodobne jest to, że na gali zobaczymy jakieś drugie starcie kobiet np. Tag Team Match.

Niedawno na SmackDown ogłoszono, że Becky Lynch, Tamina, Natalya, Charlotte Flair i Carmella w ten wtorek zawalczą w Fatal Five Way Elimination Matchu o miano pretendentki do SmackDown Women’s Championship. Zwyciężczyni tego pojedynku ma zawalczyć z Naomi o tytuł kobiet.

Są bardzo duże szanse, że to Natalya dostanie walkę jeden na jednego z mistrzynią ponieważ na Backlash to właśnie ona zyskała zwycięstwo dla swojej drużyny. Reszta zawodniczek, która nie wygra starcia na tym SmackDown zapewne zawalczy o walizkę. Jeśli Lana do tego czasu zadebiutuje to pewnie też weźmie udział w walce.

Wcześniej spekulowano, że będzie to Charlotte, która miała odwrócić się od swoich partnerek podczas Six Women Tag Team Match’u do czego nie doszło.

SportsKeeda wcześniej podawał, że po Backlash program o mistrzostwo kobiet rozpocznie Carmella, która dwukrotnie przypięła mistrzynię. Podobno jest jedną z ulubienic za kulisami i miała wygrać tytuł na WrestleManii 33 tylko po to, aby stracić go dwa dni później na rzecz Naomi na odcinku SmackDown. Plany się zmieniły i WWE zaimponowało to jak dojrzale The Princess of Staten Island zareagowała na te zmianę oraz na swoją współpracę z Jamesem Ellswrothem.

Jednakże na zeszłym SmackDown to właśnie ona zgarnęła przegraną dla swojej drużyny więc jej plany na push najwyraźniej zostały odwołane. A szkoda bo pojawiły się również plotki, że WWE planowało Hair vs.Hair Match pomiędzy nią i mistrzynią.

Hair vs.Hair Match to pojedynek, w którym przegrany zawodnik jest zmuszony do zostania ogolonym na łyso. Były tylko dwa przypadki kiedy jakaś zawodniczka w wrestlingu została przymusowo umieszczona na fotelu fryzjerskim. WWE już raz zrobiło coś takiego na WrestleManii 20, a cztery lata później podobny storyline został powtórzony w TNA. Nic nie wskazuje na to, aby WWE faktycznie sięgnęło po tę kartę.

Czyby to było golenie głowy czy walka z drabinami, czerwiec zapowiada się bardzo ekscytująco w dywizji kobiet.

Pinkies Up!

Reklamy