Pora zapomnieć i iść do przodu.

Carmella i Natalya w towarzystwie Jamesa Ellswroth’a i Taminy zmierzyły się w Tag Team Matchu z Becky Lynch i Charlotte Flair, którym towarzyszyła Naomi. Mistrzyni zajęła się interweniującymi w walce członkami Komitetu Powitalnego co pozwoliło Becky zapiąć Dis-Arm-Her na księżniczce i wygrać pojedynek.

https://dailymotion.com/video/x5nnfi9

Pokazano kolejne promo Lany.

Natalya przerwała Shane’owi rozmowę przez telefon i przypomniała mu, że jego zdaniem powinna zapytać o szansę jeśli chcę ją dostać. Zgarnęła zwycięstwo na Backlash dla swojej drużyny i chce swoją szansę. Przerwali jej Carmella i James, którzy uważają, że Natalii najlepiej wychodzi stanie na końcu kolejki. Księżniczka dwa razy przypięła mistrzynię więc jest jedyną osobą, która zasługuje na szansę. Przyszła Becky, która nie była zdziwiona z tego, że żmije już plują na siebie jadem. Ona jest pierwszą mistrzynią SmackDown i jej zadaniem jest odzyskanie go. Zdaniem Taminy jest najwyższa pora, aby ona dostała swoją zasłużoną szansę ponieważ wszyscy inni już ją mieli i zmarnowali. James zarzucił jej, że smali do niego cholewki po czym przyszła Charlotte, która przypomniała, że prawdziwym zagrożeniem jest Komitet Powitalny. On istnieje ponieważ nie chcieli, aby została mistrzynią. Królowa czeka na swoją koronę. Shane ustalił Fatal 5-Way Elimination Match o miano pretendentki. Panie były zadowolone.

https://dailymotion.com/video/x5nnfkt

Obecna SmackDown Women’s Champion pojawiła się na Talking Smack, gdzie oświadczyła, że z wieloma zawodniczkami ma niedokończone konflikty. Nie jest w nastroju do oddania tego tytułu i nie może pozwolić, aby znowu to się wydarzyło. Utrzymanie tego tytułu jest trudniejsze niż zdobycie go. Bycie mistrzynią niesie za sobą pełno odpowiedzialności. Ona nie lekceważy żadnych z przeciwniczek. Jest to błąd, które wiele razy popełniały jej rywalki kiedy były z nią w ringu. Z Carmellą musi mieć oczy z tyłu głowy ponieważ z nią i jej chłopakiem wszystko jest możliwe. Odnalazła potrzebne w sobie pokłady pewności siebie i teraz jest niepowstrzymana. Przez bardzo długi czas była na dnie i jedyne co mogła robić to się rozwijać. Właśnie dlatego chcę dać Becky szansę ponieważ wie co ona czuje. Całe życie myślała, że będzie tancerką, ale kiedy zobaczyła swoje pierwsze show to wiedziała, że to jest to co chcę robić. Rzuciła swoją robotę jako tancerka i od tamtego momentu postanowiła zostać zawodniczką. Włożyła w to swoje łzy, pot i krew. Nie wiedziała, że będzie tak ciężko, ale pasja i motywacja ją tutaj zatrzymały.

Reklamy