Zataczając wielkie koło.

W wywiadzie za kulisami Sasha Banks mówiła o tym, że dzisiaj chcę uwolnić się od Alicii i jej dziwnego chłopaka. Noam Dar i Alicia Fox podeszli do niej i zaczęli się z niej wyśmiewać. Uważaj, że Sasha im zazdrości ponieważ sama nie ma nikogo. Kiedy Noam chciał coś dodać to ugryzł się w język ponieważ Sasha mu zagroziła.

Maryse i The Miz siedzieli przy stole komentatorskim podczas walki Dean’a Ambrose’a i Eliasa Samsona.

https://dailymotion.com/video/x5nh49z

Fox i Banks zmierzyły się w kolejnym starciu, które wygrał The Boss po wbiciu kolan w brzuch przeciwniczki.

Po walce Noam zaczął się kłócić z Banks, która go spoliczkowała. W zemście Fox zaatakowała Sashe i wykonała na niej Scissors Kick.

Alexa Bliss udzieliła wywiadu, w którym oznajmiła, że ani trochę nie jest jej szkoda Bayley po tym co jej się stało tydzień temu. Odgłos bambusu uderzającego o plecy Bayley sprawia, że chcę to zrobić jeszcze raz. Za dwa tygodnie powtórzy to na Extreme Rules, gdzie jej rywalka przekona się co to prawdziwy ból. Bayley pewnie marzy o bajce, w której się zemści i odzyska swój tytuł, lecz do tego nie dojdzie ponieważ nie ma w niej DNA ekstremalności. Jeśli chodzi o Mickie James, jej dzisiejszą rywalkę to zabierze jej wszystkie marzenia i zmieni je w koszmary. Ten sam los czeka Bayley.

https://dailymotion.com/video/x5nh4dy

Mickie James zmierzyła się z mistrzynią w walce jeden na jednego, którą The Wicked Witch wygrała po wykonaniu DDT.

Po pojedynku Bliss wzięła kendo stick i uderzyła Mickie. To spowodowało, że przybiegła Bayley i przegoniła napastniczkę.

https://dailymotion.com/video/x5nh7gz

Reklamy