Od niedawna krążą plotki na temat nowej członkini obsady Total Divas. Producenci prowadzą rozmowy z zawodniczkami WWE na temat możliwego dołączenia do obsady ponieważ wygląda na to, że kilka stałych gwiazd opuści show.

Jestem pewien, że wiele osób chciałoby zobaczyć trochę życia prywatnego Becky Lynch. Jeśli nic się nie zmieniło to dalej jest w związku z zawodnikiem MMA Lukiem Sandersem. Posiada również uroczą osobowość, robi dziwaczne, lecz urocze dowcipy i sprawia wrażenie bardzo przyjaznej osoby. Jednym słowem byłaby wspaniałym dodatkiem do tego show.

Szkoda tylko, że zapewne do niego nie dołączy. Podczas wywiadu z USA Today była mistrzyni przyznała, że nawet nie słyszała o tym, że kogoś poszukują. Gdyby została zapytana to odmówiłaby ponieważ czuje, że jest w niej trochę tajemniczości, której nie chcę odsłaniać widzom. Przyznała, że jest to świetna szansa dla tych, którzy się tego podejmują, ale występ w reality show nigdy nie był jej celem.

—> Cały wywiad Becky z USA Today

Czas pokaże kto zdecyduje się dołączyć do Total Divas. Nagrania nowego sezonu mają zacząć się w przyszłym miesiącu więc ta informacja zapewne wkrótce zostanie ujawniona.

Pinkies Up!

Reklamy