Jeśli śledzicie storyliny na Raw to wiecie, że ostatnio Alicia Fox zgarnęła szokujące zwycięstwo nad Sashą Banks. Dlaczego było szokujące? Ponieważ było to pierwsze zwycięstwo Alicii na Raw od stycznia 2015 roku. Chmara fanów jednak nie była zachwycona z tej niespodzianki

Wiele osób, a raczej wiele niemądrych osób zaczęło mówić, że Sasha przegrała bo komuś podpadła za kulisami i to była jej kara lub WWE po prostu się nią znudziło. Na Twitterze roiło się od różnych niedorzecznych teorii. Nie spodobały się one byłej mistrzyni Div Melinie, która próbowała im wytłumaczyć, że powinni patrzeć na szerszy obraz.

Jej zdaniem gdyby Alicia przegrała to ich storyline nie poszedłby do przodu. Zwycięstwo Fox sprawiło, że widzowi bardziej zainteresowali się tym programem.

Osobą, która podzielała opinię Meliny była Lana. Polubiła jej wszystkie wiadomości za co potem musiała się tłumaczyć przed zirytowanymi fanami. The Ravishing Russian napisała:

„Pozwólcie, że wyjaśnię dlaczego polubiłam wiadomości @RealMelina. Myślę, że Sasha jest niezwykłą zawodniczką. Ja również uważam, że więcej osób zainteresuje się tym programem”

Ten komentarz najwyraźniej nie spodobał się Sashy, która wstawiła na Twitterze cytat:

„Kiedy wystarczająco się wierzy w swój talent i zdolności to nie masz powodów, aby rozszarpywać innych”

Później Sasha i jej dobra koleżanka Summer Rae zaczęły wstawiać wiadomości z #BL2017 – „Block Lana 2017”. W odpowiedzi na to Lana napisała, że zablokuje każdego, który wysyła do niej jakąś wiadomość pełną nienawiści, wrednych komentarzy czy kłamstw.

Czasami naprawdę się zastanawiam jakim cudem ludziom w WWE udaje się w ogóle pracować jeśli zajmują się takimi głupotami z liceum.

Reklamy