Z nadchodzącym turniejem musimy być przygotowani na zobaczenie nowych twarzy w dywizji kobiet WWE. Ostatnio w sieci pojawiły się informacje o dwóch nowych zawodniczkach.

Jeśli oglądaliście Women Of Honor Wednesday to zapewne spotkaliście się już wcześniej z Kennadi Brink. 25-letnia zawodniczka z Baltimore rozpoczęła swoją przygodę z wrestlingiem w lipcu 2010 roku w Professional Wrestling Academy. Jest jednak jeden haczyk. Kennadi podpisała kontrakt z WWE nie jako zawodniczka, lecz jako sędzia. Kilka miesięcy temu odgrywała tę rolę podczas Live Eventu NXT.

Z jednej strony jestem zawiedziony ponieważ twierdzę, że Kennadi ma duży potencjał na zostanie wielką gwiazdą w ringu. Z drugiej strony cieszę się, że dołączyła do WWE ponieważ rzadko widuje się kobietę w roli sędziego. Mam nadzieje, że nie przestanie trenować w ringu.

Drugą zawodniczką, która podobno podpisała kontrakt z WWE jest największa gwiazda Stardom Io Shirai, która jest uznawana za jedną z najlepszych zawodniczek na świecie. Inna zawodniczka ze Stardom Kairi Hojo również podpisała kontrakt i powinna zgłosić się w Performance Center w czerwcu o czym już wcześniej wspominałem. Wcześniej w sieci pisano, że Io nie będzie pracowała z WWE ponieważ to środowisko nie przypadło jej do gustu.

Ta informacja jest wielkim zyskiem dla WWE, lecz wielką stratą dla Stardom, która straciła kolejną wielką część swojej organizacji.

Przyszłe miesiące dla fanów WWE będą z pewnością bardzo interesujące.

Reklamy