Była zawodniczka Cameron ponad rok temu została zwolniona z WWE z kilkoma innymi zawodnikami. Od tamtego czasu odeszła ze świata wrestlingu i skupiła się na aktorstwie oraz pracy w telewizji.

Nie tak dawno temu było o niej trochę głośno kiedy powiedziała coś czego nie powinna i ludzie zaczęli nazywać ją rasistką.

Podczas wywiadu z TMZ Sports Cameron wyraziła swoje wsparcie względem The Rock’a i tego, że chcę ubiegać się o stanowisko prezydenta Stanów Zjednoczonych. Później została zapytana czy umawia się z białoskórymi mężczyznami na co odparła, że ich uwielbia i nie spotyka się z czarnoskórymi.

Kiedy została zapytana o powód to odparła, że po prostu coś jej się podoba w białoskórych facetach, a dzieci dwóch osób o różnych kolorach skóry są bardzo urocze.

Za te słowa przez wiele osób w sieci została nazwana rasistką co doprowadziło do jej kolejnego wywiadu z TMZ Sports gdzie wyjaśniła, że spotykała się wcześniej z mężczyznami jej koloru skóry, ale każdy ma swój typ jeśli chodzi o wygląd. Sama jest czarna i nie nienawidzi swojej kultury. Może za kilka lat będzie spotykała się z niebiałoskórym mężczyzną. Jej zdaniem liczy się wnętrze.

Nie spodziewała się takich negatywnych komentarzy od ludzi, którzy nazwali ją rasistką. Najbardziej nie podobały im się podobno jej słowa o dzieciach. Cameron wytłumaczyła, że każde dziecko jest piękne i kochałaby swoje niezależnie od koloru skóry.

Tak to czasami bywa w Hollywood. Media przekręcą twe słowa i nagle jesteś rasistką. Lepiej będzie dla niej jak już nie będzie kontynuowała tego tematu. Jeszcze powie coś co znowu przekręcą i wyjdzie na homofoba.

Witaj w Hollywood Cameron!

Reklamy