W drużynie siła.

Pokazano promo Lany.

Becky Lynch i Naomi natknęły się na Charlotte Flair na korytarzu. Panie wspólnie zaczęły zmierzać do wejścia na arenę.

https://dailymotion.com/video/x5ml4dq

W ringu był Shane McMahon co rozpoczęło oficjalne podpisanie kontraktu na Six Women Tag Team Match na gali Backlash. Najpierw przyszły Natalya, Tamina i Carmella z Jamesem Ellsworth’em. Shane później przedstawił ich przeciwniczki. Kiedy wszystkie były w ringu Natalya uznała za zabawne to, że jej nieprzyjaciółki udają, że są koleżankami. Jej zdaniem one są żałosne. Becky dostała swoją szansę, aby do nich się przyłączyć. Nie może doczekać aż jej powie A nie mówiłam. Tydzień po tygodniu pokonywały je w walkach, a na Backlash pokażą, że są najlepsze, które były, które są oraz, które będą. Wszystkie członkinie Komitetu Powitalnego podpisały kontrakt.

Becky oświadczyła, że za żadne skarby, by się do nich nie przyłączyła. Nie może się doczekać na Backlash kiedy spoliczkuje każdego członka ich drużyny. Podpisała kontrakt, a Naomi uznała, że Komitet Powitalny nie powinien myśleć o zeszłych tygodniach, ale o swoich przyszłych wizytach u fryzjerach. Mistrzyni podpisała kontrakt i następna była Charlotte, która mówiła o tym jak Komitet Powitalny narzekał, płakał i sformował swój mały klub ponieważ ona przybyła na SmackDown. W Chicago one rozwiążą ich problemy, a potem królowa zmierza prosto po koronę Naomi. Charlotte złożyła podpis. Wszystko miało się zakończyć, lecz James złapał za mikrofon i zaczął tłumaczyć, że Becky nie bez powodu tak długo się w niego wpatruje. Jednak nie ma u niego żadnych szans. Charlotte widzi go jako króla, ale on zawsze będzie księciem do księżniczki Staten Island. Jego zdaniem Carmella zabierze tytuł Naomi i skradnie jej glow.

Po tych słowach mistrzyni złapała Jamesa za fraki co doprowadziło do tego, że Carmella uderzyła jej twarzą o stół. Panie chciały walczyć, lecz zostały powstrzymywane przez swoje koleżanki. Shane ogłosił pojedynek pomiędzy tymi dwiema zawodniczkami.

Podczas walki sędzia wyrzucił Jamesa za kulisy po tym jak został przyłapany na pomaganiu swojej księżniczce. Kiedy Tamina i Natalya również chciały interweniować w walce, też zostały wyrzucone przez sędziego. Jednak panie nie wróciły za kulisy ponieważ wcześniej wdały się w bójkę z Becky i Charlotte. Całe zamieszanie poza ringiem pozwoliło księżniczce wykonać Roll Up i wygrać starcie z mistrzynią.

https://dailymotion.com/video/x5ml4ni

Zwyciężczyni powiedziała potem, że nieważne jak duże zamieszanie dzieje się poza ringiem, ona i tak wygra. Pokonała Naomi uczciwie i o ile jej wiadomo to jest nową pretendentką. James dodał, że tytuł kobiet SmackDown będzie wkrótce wyglądał dwa razy bajeczniej niż kiedykolwiek wcześniej.

Becky, Naomi i Charlotte pojawiły się na Talking Smack. Naomi i Charlotte zgodziły się ze sobą. Wszyscy uważają, że muszą najpierw poradzić sobie z Komitetem Powitalnym, a potem skupią się na walkach o mistrzostwo. Becky ponownie wytłumaczyła, że nigdy nie zamierzała dołączyć do drużyny Nattie. Wszystkie dziewczyny w tamtej drużynie są wężami. Naomi jest zdenerwowana ponieważ Carmella po raz drugi ją pokonała, a James ma o sobie zbyt wielkie mniemanie. Ich zdaniem to Natalya rządzi w ich przeciwnej drużynie, ale nie mogą zapominać o Taminie, która jest zwyczajną bestią.

https://dailymotion.com/video/x5ml56i

Reklamy