Nowy rodzaj trucizny płynie w żyłach samotnej Rosemary.

McKenzie Mitchell próbowała przeprowadzić wywiad z Laurel Van Ness, która biegała w kółko i sprawiała wrażenie, że szukała swojego wielkiego przyjaciela.

Kongo Kong towarzyszył pijanej pannie młodej podczas jej walki z Avą Storie. Pod koniec walku Kongo wystraszył Avę, która została zaatakowana od tyłu przez swoją przeciwniczkę. Laurel dołożyła Curb Stomp w ringu i wygrała pojedynek.

Po walce Van Ness zaczęła atakować Storie, której na pomoc przybiegła Allie.

Ava żaliła się Allie z powodu swojej porażki. Allie nazwała Laurel i Kongo tyranami, a ona tego nie toleruje. Jeśli Ava będzie potrzebowała pomocy to może na nią liczyć. To nie jest koniec jej historii. Odpłaci Laurel i Kongo pięknym za nadobne.

Laurel i Kongo szczerzyli się potem do kamery.

Sienna towarzyszyła swojemu kuzynowi podczas jego starcia z Mattem Morganem, który odszedł ze zwycięstwem.

McKenzie próbowała przeprowadzić wywiad z Angeliną Love i jej mężem, któremu nie pozwoliła dojść do słowa ponieważ szybko zaczęli się obściskiwać. McKenzie próbowała dowiedzieć się coś na temat walki Richardsa. Angelina okrzyczała ją za głupie pytanie. Jej zabójca niszczy każdego na swojej drodze do zdobycia World Heavyweight Championship. Spytała się potem McKenzie czy czuje się niekomfortowo, a następnie powiedziała swojemu mężowi, że chcę głowy jego rywala.

Angelina rzecz jasna towarzyszyła swojemu mężowi. W pewnym momencie Angelina zaczęła całować Suicide’a bo myślała, że jest to jej mąż. Davey wygrał po wykonaniu Creeping Death.

Po swoim zwycięstwie małżeństwo udzieliło kolejnego wywiadu, w którym Davey powiedział, że Eddie oraz Alisha sami wbili sobie gwoździe do swoich trumien kiedy się od nich odwrócili. Upewnił się, że Eddie stracił swój tytuł, a teraz straci swoje życie. On z nim skończy, a jego królowa go pogrzebię. Angelina spytała się Eddie’go czy czegoś żałował w swoim życiu. Chodźby tego, że umieścił ją w najniebezpieczniej sytuacji w jej życiu. Najwyraźniej nie znał tak dobrze swojego brata jak mu się to zdawało. It’s in the blood.

Sienna w wywiadzie spytała się McKenzie czy kiedykolwiek popatrzała się na jej rywalkę – Rosemary. Jej zdaniem za bardzo się maluje, ale ma na to świetne rozwiązanie. Każda kobieta, która ma z nią do czynienia nabiera trochę klasy. Tak samo jak McKenna co Siennie nie umknęło i jest z tego bardzo dumna. Pinkies Up!

KM towarzyszył swojej kuzynce kiedy ta walczyła z Rosemary. W dodatku KM był wręcz wystraszony postacią The Demon Assassin. Obecna Knockouts Champion wygrała po wykonaniu The Red Wedding.

Alisha i Eddie udzielili wywiadu, który przerwał im Eli Drake i oskarżył Alishe o podejrzliwy błysk w jej oczach.

Alisha towarzyszyła swojemu mężowi, który wygrał pojedynek.

Reklamy