NXT jest za małe dla Asuki.

Tydzień temu puszczono filmik o Ruby Riot, która wyjaśnia kim jest. Jest dziewczynką z małego miasta, która miała nigdy niczego nie osiągnąć. Nie lubi być uznawana za przewidywalną. Wiele osób patrzy na nią i wyrabia sobie na jej temat zdanie na podstawie jej tatuaży. Często mają rację. Jej tatuaże opowiadają jakieś historię. Wszystkie są jej częścią. W swoim życiu poświęciła dla wrestlingu wesela, ostatnie dni szkoły, urodziny, spotkania z przyjaciółmi. Zdobycie NXT Women’s Championship będzie uzasadnieniem tych poświęceń. Nikt nie widział kogoś takiego jak ona i nikt już inny nie zobaczy. Za każdym razem kiedy ktoś ją uderza w ringu, przypomina sobie o tym, że żyje, o tym, że musi walczyć, aby żyć. Nigdy nie chce, aby to uczucie ją opuściło. Każdy kto z nią zawalczy stoczy bitwę swojego życia. Tam została stworzona i tam zostanie. Jest Ruby Riot i jest tutaj, aby przełamać stereotypy w dywizji kobiet.

Próbowano przeprowadzić wywiad z Nikki Cross jednak nie pozwoliła, aby przymocowano do niej mikrofon. Wymieniła potem imiona swoich przeciwniczek, zaczęła odliczać od 3 w dół i powiedziała akcja. Zaczęła potem uderzać mikrofon, a nagle krzyknęła i chciała się dowiedzieć gdzie są Ruby i Asuka. Przewróciła stołek, na którym siedziała i spytała się gdzie jest jej mistrzostwo. Na koniec dodała, że odbierze Asuce wszystko co posiada.

W tym tygodniu Sanity było gdzieś na zewnątrz. Eric Young mówił o Rodericku Strong’u i jego rodzinie. Jeśli chce, aby ktoś wszystko mu odebrał to widzą się w Chicago.

Podobnie jak Nikki, Asuka w limuzynie też nie była w nastroju do udzielania wywiadu. Zignorowała dwa pierwsze pytania i poprosiła o zadanie następnego pytania. Kiedy spytano się o jej cel jako mistrzyni to ona niezadowolona spytała się czy ten wywiad już się zakończył. Kiedy wysiadła z limuzyny zaczęła witać fanów i robić sobie z nimi zdjęcia. Jednak kiedy od nich się oddaliła, jej uśmiech zniknął z twarzy i wydawała się bardzo zirytowana tym, że musiała poświęcić fanom kilka sekund.

Po tym co wydarzyło się w Battle Royal’u, Lacey Evans zmierzyły się z Sonyą Deville, która wygrała po tym jak znokautowała przeciwniczkę kopnięciem w głowę.

https://dailymotion.com/video/x5mqpja

Reklamy