Gdy miłość zamienia się w truciznę.

Najpierw na Impact Wrestling zobaczyliśmy Diamante w turnieju o GFW Tag Team Championship. Towarzyszyła ona reszcie LAX, które zakwalifikowało się do następnej rundy. Przy okazji podczas walki Diamante wykonała Hurricanrane ze szczytu narożnika na jednym z rywali co pomogło jej drużynie wygrać.

Pokazano promo Laurel Van Ness, która mówiła, że jeśli się ją zdenerwuje to trzeba będzie zmierzyć się z jej wielkim przyjacielem.

Kongo Kong zmierzył się z Braxtonem Sutterem w walce jeden na jednego. Przy ringu stały Laurel i Allie, która po tym jak jej mężczyzna przegrał, została zaatakowana przez Sienne i KM’a. Cała czwórka atakowała zakochaną parę, której na pomoc przybiegł Mahabali Shera.

Po walce Braxton wziął mikrofon i kazał grubemu, wrednemu KM’owi sprowadzić za tydzień swoją męską kuzynkę Sienne, Hot Mess Van Ness i Kongo Kong na Tag Team Match.

Podczas wywiadu Karen Jarrett ogłosiła Mix Tag Team Match z udziałem Angeliny Love i Alishy ponieważ muszą jakoś kontrolować tę sytuację. Karen natknęła się na Magnusa, który odepchnął ją na bok. Była zdziwiona, że Magnus znowu tutaj jest.

Sienna następnie postawiła swój GFW Women’s Championship na szali w walce z ODB. Starciu przypatrywał się KM. Mistrzyni obroniła swój tytuł po wykonaniu The Silencer.

Reklamy